ایران خودرو 1401: آغاز ثبت نام پیش فروش ایران خودرو از امروز

طرح پیش فروش ایران خودرو با عرضه چهار محصول تارا دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربو دستی و اتوماتیک و با تحویل از امروز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

به گزارش فاواپرس، طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه، چهار محصول ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت شروع و تا پایان روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. در این مرحله از پیش فروش ایران خودرو، چهار خودروی تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته دستی و فرمان برقی عرضه می‌شود.

طرح پیش فروش ایران خودرو

قیمت خودرو در این مرحله غیرقطعی و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، منتخبین مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی و مطابق با جدول واریز می نماید و الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه تعیین می شود. باید توجه داشت که مبلغ پیش پرداخت در این بخشنامه کم تر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است.

متقاضیان مشارکت در این طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو، می‌توانند از امروز سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1401 تا پایان روز پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ به با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی  esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.


محدودیت های پیشین ایران خودرو همچنان به قوت خود باقی است.

ایران خودرو 1401: آغاز ثبت نام پیش فروش ایران خودرو
ثبت نام پیش فروش ایران خودرو از امروز 6 اردیبهشت
 


خبرهای مرتبط

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.