تلاش برای بهبود دستمزد کارکنان گوگل

گوگل در حال بازنگری فرآیند ارزیابی عملکرد خود است و تغییراتی را اعمال می‌کند که منجر به افزایش حقوق کارمندان می‌شود.

اگر دوست دارید بدانید که کارمندان گوگل چقدر حقوق می‌گیرند؟ بهتر است بدانید، با توجه به این که بسیاری از کارمندان گوگل از حقوق دریافتی خود ناراضی هستند، تلاش‌ها برای بهبود دستمزد کارکنان گوگل ادامه دارد.

به گزارش فاواپرس به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، گوگل تلاش می‌کند تنش بین کارمندان و مدیران این شرکت را کاهش دهد و از همین رو این شرکت به دنبال افزایش حقوق و بهبود دستمزد کارمندان خود است.

از این هفته، گوگل از فرآیند جدیدی برای بررسی عملکرد به نام GRAD استفاده می کند که مخفف عبارت Google Reviews and Development است. بر اساس اسناد داخلی گوگل، این فرایند بخشی از تلاش برای ساده کردن روند ارزیابی، محدود کردن بررسی ها به جای دو بار به یک بار در سال، و سپردن مسئولیت بیشتر به مدیران به جای اتکای شدید به بررسی کارمندان توسط همتایان آنها است.

فاواپرس / بهبود دستمزد کارکنان گوگل

در این فرآیند جدید، اکثر کارمندان گوگل دستمزد بالاتری نسبت به سیستم قدیمی دریافت می‌کنند و مبلغ کلی پرداختی نیز افزایش می یابد. این شرکت هنوز جزییات بیشتری را در این زمینه افشا نکرده است.

پرداخت حقوق به کارمندان همیشه موضوعی حساس در گوگل بوده و بر اساس نظرسنجی سالانه «Googlegeist»، که ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل آن را شاخصی کلیدی برای مشخص شدن میزان رضایت کارکنان می‌داند، شاغلان در این شرکت در مقایسه با همتایان خود در دیگر شرکت ها از میزان پرداخت حقوق و پاداش راضی نیستند.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.