قابلیت بازیابی پیام‌های حذف شده در واتساپ

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی است تا کاربران بتوانند پیام‌هایی که اشتباهی حذف کرده‌اند را بازیابی کنند.

براساس برخی گزارش‌ها، این پیام‌رسان در حال آزمایش قابلیت جدیدی است تا به کاربران اجازه‌ی بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ را می‌دهد.

به گزارش فاواپرس در واقع واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی است تا کاربران بتوانند پیام‌هایی که اشتباهی حذف کرده‌اند را بازیابی کنند. در واقع طبق تصاویر منتشر شده از این قابلیت، هنگام پاک کردن پیام‌ها، واتس‌اپ پیغامی مبنی بر حذف پیام به کاربران نمایش می‌دهد که در آن گزینه Undo برای بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ وجود دارد.

WABetaInfo یکی از معتبرترین منابع که اخبار مربوط به این اپلیکیشن پیام‌رسان را منتشر می‌کند، از ویژگی بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ خبر داد و تصویری از آن را به اشتراک گذاشته است. همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، زمانی که کاربران گزینه «حذف برای من» را انتخاب می‌کنند، در پایین صفحه با پیغامی روبرو خواهند شد تا در صورت نیاز، عملیات حذف پیام را لغو کنند و پیام خود را برگردانند.

فاواپرس / قابلیت بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ

بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ ظرف چند ثانیه

البته مانند سایر سرویس‌های پیام‌رسان مانند تلگرام که هم اکنون از این قابلیت پشتیبانی می‌کند، کاربران فقط چند ثانیه فرصت خواهند داشت تا روی گزینه Undo کلیک کنند.

علاوه بر این، واتس‌اپ قصد دارد محدودیت 100 مگابایتی ارسال محتوا خود را تغییر دهد تا کاربران بتوانند فایل‌هایی با حداکثر 2 گیگابایت حجم را برای مخاطبان خود ارسال کنند. این قابلیت، ابتدا در ماه مارس با تعداد محدودی از کاربران آرژانتینی آزمایش شد و سپس در نسخه بتا 2.22.13.6 اپلیکیشن در دسترس آزمایش‌کنندگان قرار گرفت.

در چند وقت گذشته، گزارش‌های زیادی درباره قابلیت‌های جدید یا در حال آزمایش واتس‌اپ منتشر شده که نشان می‌دهد، شرکت متا برای اپلیکیشن پیام‌رسان خود، برنامه‌های زیادی دارد. از جمله قابلیت‌های قابل توجهی که در گزارش‌های قبلی به آن اشاره شده بود، می‌توان به امکان ویرایش پیام‌ها اشاره کرد که در آپدیت‌های آینده در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در ماه گذشته جزییاتی درباره سرویس پریمیوم واتس‌اپ برای کسب‌وکارها منتشر شده بود.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.