سانسور عجیب نام وریا برنامه در خندوانه + فیلم

وریا غفوری پیشتر در صداوسیما ممنوع‌التصویر شده بود. حالا ظاهرا ممنوعیت‌ها برای غفوری به اسم او هم رسیده است.

به گزارش فاوا پرس، سانسور نام وریا در خندوانه اتفاق عجیبی بود که در مسابقه‌ی فینال «قاتی بازی» این برنامه رخ داد. به نظر می‌رسد این سانسور به خاطر «وریا غفوری» کاپیتان سابق باشگاه استقلال رخ داده است. بازیکنی که این روزها مورد عناد صداوسیما و برخی رسانه‌های رسمی است.

ماجرا این بود که در بخش اسم و فامیل که یکی از بخش‌های مسابقه بود کامران تفتی که یکی از استقلالی‌های متعصب در میان هنرمندان است اسم پسر از «و» را وریا نوشت اما به شکل حیرت‌انگیزی زمانی که رامبد جوان برای شمارش امتیازها و خواندن نوشته‌ها پای تخته رفت، اسم وحید روی تخته نوشته شده بود آنهم با خطی متفاوت از دستخط کامران تفتی.

باید منتظر توضیح رامبد جوان تهیه کننده و مجری خندوانه درباره این اتفاق شگفت انگیز و توهین آمیز بود.

وریا غفوری کاپیتان استقلال مدتی است با بی‌مهری مدیران این تیم و پس از قهرمانی با باشگاه استقلال مجبور به جدایی از این تیم شد و به نوعی از استقلال حذف شد.

فاواپرس / سانسور عجیب نام وریا برنامه در خندوانه
تغییر نام وریا به وحید توسط رامبد جوان

این اتفاق بار دیگر سیاست صدا و سیما در مخالفت با دیدگاه های وریا غفوری کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال و تلاش برای جلوگیری از نام برده شدن او در این رسانه را نشان می دهد.

وریا غفوری در ماه های اخیر بحث برانگیزترین چهره ورزشی کشور بوده که در مورد مسائل و مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی به شکلی متفاوت از دیگر ورزشکاران و فوتبالیست ها اظهارنظر کرده که ظاهراً به مذاق صدا و سیما خوش نیامده است. همچنین عدم تمدید قرارداد تیم استقلال با وی نیز از دیگر اتفاقات بحث برانگیز هفته های اخیر در مورد وریا غفوری بوده است که مدیران استقلال تاکنون پاسخی به آن نداده اند.

عدم تمدید قرارداد استقلال با وریا غفوری چنان بحث برانگیز شد که هشتگی در توییتر توسط طرفداران وی و استقلال با عناوین وریا تنها نیست براه افتاد اما این موضوع نیز باعث نشد که مدیران توضیحی در این باره ارائه کرده یا در صدد تمدید قرارداد با کاپیتان سابق تیمشان برآیند.

فاواپرس / سانسور عجیب نام وریا برنامه در خندوانه

غفوری در سالهای اخیر نسبت به موضوعاتی همچون سقوط هواپیمای اوکراینی، مرگ دخترآبی، مرگ کولبران، اعتراضات مردمی و مشکلات معیشتی و مواردی از این دست موضع‌گیری‌های تندی داشت که به اعتقاد برخی منجر به حذف او از تیم ملی و سرانجام استقلال شد.

او پیشتر در صداوسیما ممنوع التصویر شده بود. حالا ظاهرا ممنوعیت‌ها برای غفوری به اسم او هم رسیده است.

در این بین حتی شایعاتی شنیده می شود مبنی بر اینکه تیم‌های دیگر نیز اجازه عقد قرارداد با وریا غفوری را ندارند.

شبکه نسیم سانسور وریا غفوری را گردن رامبد جوان انداخت!

فاواپرس / شبکه نسیم سانسور وریا غفوری را گردن رامبد جوان انداخت!

فیلم عذرخواهی و توضیح رامبد جوان در مورد حاشیه دیشب برنامه خندوانه

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟