ایلان ماسک رابطه با همسر بنیان‌گذار گوگل را رد کرد

ایلان ماسک در حساب کاربری توییتر خود، اتهام رابطه با همسر هم بنیانگذار گوگل را رد کرد.

طبق گزارشی که از سوی وال استریت ژورنال منتشر شده، ایلان ماسک پاییز سال گذشته با همسر هم‌بنیانگذار گوگل، سرگی برین ارتباط داشته و ظاهرا همین موضوع باعث شده که برین اوایل سال جاری میلادی تقاضای طلاق از نیکول شاناهان کند و همچنین دوستی طولانی‌مدتش را با ایلان ماسک قطع کند.

ایلان ماسک و سرگی برین ارتباط دوستانه بلندمدتی با یکدیگر داشتند و حتی ثروتمندترین فرد جهان برخی مواقع در خانه برین در سیلیکون ولی می‌مانده است.

این اولین باری نیست که خبری مرتبط با رسوایی جنسی ایلان ماسک منتشر می‌شود. چند وقت پیش هم در گزارشی ایلان ماسک متهم شده بود که به یک مهماندار در ازای برقراری ارتباط، پیشنهاد اهدای اسب داده است.ثروتمندترین فرد جهان حالا در توییتی در واکنش به این خبر نوشته است: این گزارش کاملا مهمل است. من و سرگی رفیقیم و دیشب در یک مهمانی کنار هم بودیم! من در طول سه سال فقط دو بار نیکول را دیده‌ام و در هر دو بار کلی آدم اطراف ما بودند. هیچ اتفاق رمانتیکی رخ نداد.

مدیرعامل تسلا در ادامه در توییت دیگری نوشت که او مدت‌هاست با هیچ کسی رابطه نداشته است. ماسک همچنین افزود: حمله به شخصیت من امسال به سطح جدیدی رسیده، اما همه این گزارش‌ها توخالی هستند. من ساعت‌های بسیار طولانی کار می‌کنم، بنابراین فرصتی برای این شیطنت‌ها نیست.

 

 


خبرهای مرتبط

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.