ادعای ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی + عکس

برخی از رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که ریحانه پارسا مجددا در ترکیه با یک ایرانی به نام میلاد خدایی ازدواج کرده و فعلا علاقه‌ای به اعلام رسمی آن ندارد.

به گزارش فاواپرس، برخی از رسانه‌ها ادعای ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی در ترکیه شده و گفته‌اند وی فعلا علاقه‌ای به اعلام رسمی این موضوع ندارد. البته ریحانه پارسا تصاویری مبهم و مشترک با این شخص را منتشر کرده است. اما هنوز این موضوع را به شکل رسمی اعلام نکرده است.

فاواپرس / ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی

واپسین روز‌های مهرماه ۹۹ بود که سام درخشانی خبر از مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه را داد. خبری که چند هفته پس از پایان زندگی مشترک او با مهدی کوشکی سر و صدای بسیاری به پا کرد. حالا ریحانه پارسا پس از حدود دو سال تصاویری از زندگی اش در ترکیه منتشر کرده و باعث شده تا برخی رسانه‌ها ادعای ازدواج او را مطرح کنند.

فاواپرس / ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی

این رسانه‌ها مدعی اند که ریحانه پارسا مجددا در ترکیه با یک ایرانی به نام میلاد خدایی ازدواج کرده و علاقه‌ای به اعلام رسمی آن ندارد. البته ریحانه پارسا تصاویری مبهم و مشترک با این شخص را منتشر کرده است. اما هنوز این موضوع را به شکل رسمی اعلام نکرده است.

فاواپرس / ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی

برخی کاربران فضای مجازی نیز در واکنش به ازدواج ریحانه پارسا، معتقدند که این موضوع صحت ندارد وممکن است یک بازی تازه برای جلب توجه کاربران باشد.

استناد آن‌ها هم به صفحه ریحانه پارسا در اینستاگرام است. صفحه‌ای که حالا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده دارد و به عقیده کاربران با ایجاد حواشی و جنجال در طول سال‌های اخیر به دست آمده است.

فاواپرس / ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی

او این روز‌ها در ترکیه و در گفتگو با رسانه‌ها این کشور خبر از ساخت دومین فیلم کوتاه اش داده است. علاوه بر این به فعالیت در حوزه فشن و زیبایی مشغول است و در فضای مجازی به عنوان یک اینفلوئنسر فعالیت می‌کند.

فاواپرس / ازدواج ریحانه پارسا با میلاد خدایی

میلاد خدایی کیست؟

میلاد خدایی که برخی رسانه از او به عنوان نامزد ریحانه پارسا یاد می‌کنند، یک فعال حوزه فشن و زیبایی است که به تازگی برند‌هایی را در این کشور به ثبت رسانده اند. اما به نظر می‌رسد که شغل پیشین او در ایران آرایشگری بوده باشد.

علت هم این است که او در صفحه اینستاگرام اش تصویری از امیر قلعه نویی منتشر کرده و نشان می‌دهد که مشغول پیرایش او است.

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟