اعتراف شکیرا به سختی جدایی

شکیرا، خواننده کلمبیایی ۴۵ ساله، برای اولین بار در مورد مسئله جدایی «فوق العاده سخت و تکان دهنده» خود از جرارد پیکه، فوتبالیست ۳۵ ساله، سکوت را شکست اما از سوال درباره عشق ۲۳ ساله جدید همسر سابقش طفره رفت.

شکیرا و پیکه دو فرزند پسر داردند: میلان نه ساله و ساشا هفت ساله. آنها پس از ۱۲ سال زندگی مشترک و دو فرزند از هم جدا شدند. او پس از مدت ها سکوت، تصمیم گرفت در مورد این اتفاق حرف بزند. این خواننده مشهور در مصاحبه با مجله Elle گفت که زندگی بسیار دشواری با پیکه داشته و این برای اولین بار است که در مورد جدایی خود در یک مصاحبه رسمی صحبت می کند.

فاواپرس / اعتراف شکیرا به سختی جدایی از پیکه

شکیرا گفت: من ساکت مانده ام و سعی کردم همه چیز را پردازش کنم. صحبت کردن در مورد آن برایم سخت است؛ به خصوص به این دلیل که هنوز در حال گذراندن این پروسه هستم و در معرض دید عموم قرار دارم. جدایی ما مثل یک جدایی معمولی نیست. بنابراین، نه تنها برای من، بلکه برای فرزندانم نیز سخت بوده است. فوق العاده دشوار است.

فاواپرس / اعتراف شکیرا به سختی جدایی از پیکه

او ادامه داد که توجه مداوم به زندگی شخصی او برای خانواده‌اش سخت بوده است؛ به خصوص که آنها بدون بمباران رسانه‌ها و هواداران روزهای سختی را سپری می‌کنند.

این زوج سابق در ماه ژوئن پس از ۱۲ سال زندگی مشترک جدایی خود را اعلام کردند. اگرچه به نظر می رسید شکیرا در آن زمان نمی خواست این رابطه پایان یابد.

پیکه مدتی است با کلارا چیا مارتی دانشجوی ۲۳ ساله روابط عمومی رابطه جدیدی برقرار کرده و این رابطه برای همه بسیار تعجب آور بود.

فاواپرس / شکیرا

سکوت شکیرا در مورد روابط عاشقانه جدید پیکه

وقتی از شکیرا پرسیده شد که چگونه فهمیده رابطه طولانی مدت آنها به پایان رسیده است، او بدون اینکه در مورد رابطه عاشقانه جدید همسر سابقش هیچ حرفی بزند، گفت: من فکر می کنم که این جزئیات بیش از اندازه خصوصی هستند و نمی شود به اشتراک گذاشت؛ حداقل در این لحظه. همه چیز خیلی خام و جدید است. فقط می توانم بگویم که من هر آنچه داشتم در این رابطه و خانواده ام گذاشتم.

او در ادامه درباره داشتن «زندگی کوچ‌نشینی» قبل از شروع مدرسه فرزندانشان و سپس اقامت در بارسلونا به نفع فوتبال پیکه صحبت کرد؛ در صورتی که می توانست به جای آن به ایالات متحده سفر کند که برای حرفه موسیقی او بهترین بود.

این خواننده در این باره توضیح داد: یکی از ما باید این تلاش و فداکاری را انجام می داد. و من این کار را کردم. من حرفه ام را در درجه دوم قرار دادم و به اسپانیا آمدم تا از او حمایت کنم تا بتواند فوتبال بازی کند و عناوین کسب کند. همه چیز من فدای عشق شد. به لطف آن، فرزندانم توانستند مادرشان را در کنارشان ببینند و من این پیوند شگفت انگیز را با آنها داشته باشم؛ پیوندی که شکست ناپذیر است و ما را حفظ می کند.

فاواپرس / اعتراف شکیرا به سختی جدایی از پیکه

شکیرا در ادامه گفت: سعی می کنم تا جایی که بتوانم اوضاع را از بچه ها پنهان کنم. این واقعا برای دو کودکی که در تلاش برای کنار آمدن جدایی والدین خود هستند ناراحت کننده است. گاهی اوقات احساس می کنم که همه اینها فقط یک کابوس است و من قرار است در نقطه ای از خواب بیدار شوم. بعد می بینم که نه، واقعی است.

جنگ شکیرا در چند جبهه

و آنچه که واقعی است، ناامیدی از دیده شدن رابطه مقدس و خاصی است که فکر می‌کردم با پدر بچه‌هایم داشتم؛ رابطه ای که رسانه‌ها به چیزی مبتذل و بی ارزش تبدیل کردند. من همه اینها را زمانی پشت سر می گذاشتم که پدرم در ICU بوده و من در جبهه های مختلف می جنگیدم! همانطور که گفتم، این احتمالاً تاریک ترین ساعت زندگی من بود. اما بعد به تمام آن زنانی در سراسر جهان فکر کردم که زندگی را با سختی‌های زیاد سپری می‌کنند و شرایطی به بدی وضعیت من یا به سختی من یا بدتر از آن را پشت سر می‌گذارند.

فاواپرس / اعتراف شکیرا به سختی جدایی از پیکه

او توضیح داد که باید نمونه ای قوی برای فرزندانش باشد و از انعطاف پذیری زنان شگفت زده شد.

به گزارش روزنامه اسپانیایی ال پریودیکو، شکیرا و جرارد علیرغم تیرگی روابطشان سعی می کنند به خاطر فرزندانشان با هم دوست بمانند.

در بیانیه شکیرا در آن زمان آمده بود: ما متأسفیم که تایید می کنیم راه خود را جدا می کنیم. برای رفاه فرزندانمان که بالاترین اولویت ما هستند، از شما می خواهیم که به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید. از درک شما متشکرم.

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟