چشمات چقدر قویه؟! تفاوت بین این دو تصویر سگ زبل رو پیدا کن!

یک آزمون جدید برای سنجش توانایی های شناختی شما همچون دقت، تمرکز و بینایی شما منتشر شده است.

آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل: یک آزمونی جدید برای سنجش توانایی های شناختی شما همچون دقت، تمرکز و بینایی شما منتشر شده است. 

شما برای رمزگشایی این آزمون نیز باید از تمام مهارت ها و ظرفیت های تصویری خود استفاده کنید تا بتوانید آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل را حل کنید. باید بدانید فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا کشف کنید که تفاوت جدی که در دو تصویر ظاهر می شود چیست؟

اکنون با یک آزمون جالب همراه شما هستیم. خوب. آیا برای دیدن تصویر آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل آماده هستید؟ با رمزگشایی این آزمون می توانید ثابت کنید که قدرت تمرکز و دقت فوق العاده ای دارید. ایا می توانید ثابت کنید که می توانید چالش زیر را در مدت زمان 3 ثانیه حل کنید؟ و به این ترتیب در انجام و رمزگشایی انواع سوالات و چالش های تصویر یک نابغه باشید.

تعداد بسیار کمی موفق شده اند تا آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل را رمزگشایی کنند. پس اگر می خواهید خود را امتحان کنید آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل مجله خبری چشمک را از دست ندهید.

آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل

برای رمزگشایی تنها توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بدهیم این است که همه عواملی که سبب حواس‌پرتی شما می شود را رفع کنید و تنها بر روی جزئیات تصویر آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل تمرکز کنید. به خاطر داشته باشید که برای یافتن تفاوت ها فقط 3 ثانیه فرصت خواهید داشت، اما باید بدانید در صورت عدم موفقیت می توانید از فرصت های بیشتری نیز استفاده کنید. بنابراین بار اول تسلیم نشوید و هر چند بار که می خواهید تلاش کنید.

منظره ای از یک تصویر جالب را مشاهده می کنید. تصویری از یک سگ زبل، جالب و بامزه که در تصور سمت راست و چپ دیده می شود. در نگاه اول هر دو یکی هستند و هیچ تفاوتی در آنها دیده نمی شود. اما اگر خوب دقت کنید، 3 تفاوت ریز و جالب میان دو تصویر مشاهده خواهید کرد. مأموریت شما در آزمون شناسایی این تفاوت است که شما باید این اشکالات و اشتباهات را شناسایی کنید. تنها یادتان باشد که 3 ثانیه بیشتر فرصت نخواهید داشت.

چشمات قدر قویه؟! تفاوت بین این دو تصویر سگ زبل رو پیدا کن!

.

.

.

.


.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل

باید بدانید که اکنون وقت شما به پایان رسیده است. بنابراین ما باید پاسخ را برای شما ارائه دهیم. اما قبل از دیدن پاسخ، لازم است که هر چه زودتر تلاش دوم خود را آغاز کنید.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت سگ زبل:شما می توانید تفاوت موجود میان دو تصویر را در زیر مشاهده کنید. شما چند تفاوت را مشاهده کردید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید؟

چشمات قدر قویه؟! تفاوت بین این دو تصویر سگ زبل رو پیدا کن!

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟