عکس/ مازیار لرستانی مشکلات خود را در اینستاگرام فاش کرد!

مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با انتشار یک استوری دردناک، از مشکلات تازه و غم انگیزش در اینستاگرام پرده برداشته است.

به گزارش فاواپرس، حدود 7 ماه از روزی که شهره لرستانی رسما خبر تغییر جنسیت اش را تایید کرد و نام اش را به مازیار لرستانی تغییر داد می گذرد.

7 ماهی که برای او پر از چالش بود و هر بار مازیار لرستانی مشکل تازه ای را در اینستاگرام اش معرفی می کرد که همگی آن ها به عمل تطبیق جنسیت او ارتباط داشتند.

اما این بار مشکلات تازه مازیار لرستانی به مسائل معیشتی اش ارتباط دارد.

او در پاسخ به پست یک مستندساز و خبرنگار حوزه اجتماعی به مشکلات خودش اشاره کرده و گفته است که او نیز از اجازه مسکن، گرانی گوشت، مرغ و… رنج می برد.

فاواپرس / مازیار لرستانی مشکلات خود را در اینستاگرام فاش کرد!

زندگی و بیوگرافی مازیار لرستانی


مازیار لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است. او که سابقه ایفای نقش، با منش مردانه را نیز در کارنامه خود داشته، ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در فضای مجازی‌اش از تطبیق جنسیت‌اش خبر داد.

لرستانی که فارغ ال حصیل کارگردانی تئاتر است، علاوه بر سریال‌های چون «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «باخانمان»، «حکایت‌های کمال»، «کلاه پهلوی»، «امام علی»، «مختارنامه»، «خوشنام»؛ در فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «آذرخش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی‌ها»، «زیردرخت هلو» و. . ایفای نقش کرده است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «عمه ماه منیر» از جمله کارهای تلویزیونی‌اش در مقام کارگردان است.

لرستانی، کارگردانی تئاترهای چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌نیک در میدان جنگ» را بر عهده داشته‌است و نمایش «سلطان مار» نوشته‌ی بهرام بیضایی را نیز روی صحنه برده است.

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است.

 

 


خبرهای مرتبط

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟