کارآفرین نخستین بانک خصوصی دریافت کننده استاندارد ایزو 29993 شد

بانک کارآفرین به‌عنوان نخستین بانک خصوصی موفق شد تا استاندارد آموزشی بین‌المللی ایزو 29993 را دریافت کند.

بانک کارآفرین به‌عنوان نخستین بانک خصوصی موفق شد تا استاندارد آموزشی بین‌المللی ایزو 29993 را دریافت کند.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در راستای اهداف راهبردی بانک کارآفرین در حوزه آموزش، پس از کسب گواهینامه آموزشی «۲۰۱۹-۱۰۰۱۵» در سال ۱۴۰۰ و تمدید این گواهینامه در سال جاری، با فراهم شدن زیرساخت‌های موردنیاز، نظیر راه‌اندازی مرکز آموزش حرفه‌ای مطابق با استانداردهای روز دنیا، بانک کارآفرین به‌عنوان اولین بانک خصوصی کشور موفق به اخذ گواهینامه «۲۰۱۷-۲۹۹۹۳» در سطح بین‌المللی شد.

فاواپرس / کارآفرین نخستین بانک خصوصی دریافت کننده استاندارد ایزو 29993 شد

همچنین استاندارد ایزو 29993 که الزامات (Requirements) در آن درج‌شده است، به موضوعاتی فراتر از آموزش پرداخته و یادگیری(Learning) به معنای «ثمره آموزش» مورد توجه قرار گرفته است و «فرهنگ‌های تبلیغاتی»، «فرآیند تسویه‌حساب» و «امور بودجه‌ریزی» از جمله موارد مهم در این استاندارد شناخته می شود.

گفتنی است در سال جاری و همزمان با افتتاح رسمی ساختمان جدید مرکزآموش بانک کارآفرین، دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک با تاکید بر اهمیت تربیت نیروی انسانی کارآمد، خواستار توجه بیشتر به بحث آموزش و ارتقاء سطح دانش همکاران شد و گفت: در عرصه اقتصاد یکی از حلقه های مفقوده سال‌های گذشته، برنامه ریزی راهبردی برای آموزش مدیرانی بوده که بتوانند با انجام امور زیر ساختی، ماندگار باشند. آموزش مدرن، با داشتن امکانات مناسب امکان پذیر است که با افتتاح ساختمان آموزش توانستیم در بانک به یک سطح قابل قبول دست پیدا کنیم.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟