رستوران قلعه‌نویی هم به خاطر کشف حجاب پلمب شد

رستورانی که در مالکیت سرمربی تیم ملی فوتبال است، پلمب شد.

فاواپرس: در پی اجرای طرح «عفاف و حجاب» و نظارت بر اصناف و فروشگاه‌ها، در تازه‌ترین موارد پلمب و منع کسب و کار، یک رستوران در میدان ونک در تهران منسوب به امیر قلعه نویی سرمربی فعلی تیم ملی فوتبال و یک مرکز فروش لوازم آرایشی در بندرانزلی پلمب شد.

یک سایت خبری داخلی ایران ضمن انتشار گزارش پلمب رستوران سرمربی تیم ملی ایران نوشته که علت پلمب “کشف حجاب مشتریان و نوشیدن مشروبات الکلی” بوده است. گفته شده که این رستوران را امیر قلعه نویی به شخص دیگری اجاره داده ولی مالکیت رستوران همچنان به وی تعلق دارد.

از سوی دیگر در شبکه‌های اجتماعی تصویری از یک مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی در بندرانزلی منتشر شده که توسط اداره اماکن پلمب شده است. این واحد صنفی که “روژان” نام دارد، به علت “عدم رعایت حجاب” پلمب شده است.

رستوران متعلق به علی دایی اسطوره جهانی ورزش ایران نیز در پی ناآرامی‌های سال گذشته پلمب شده بود که در آستانه سال جدید مجدد بازگشایی و رفع پلمب شد.

امیر قلعه‌نویی تا کنون واکنشی نسبت به بسته شدن رستورانش نشان نداده است و برخی می‌گویند با توجه به اینکه او به هدفش یعنی نیمکت تیم ملی پس از سال‌ها رسیده است، دیگر انتقادی از حکومت مطرح نخواهد کرد.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟