طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی به سام اصغری

حاشیه‌های طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی ۴۱ ساله و سام اصغری، بدنساز ایرانی ۲۹ ساله کماکان ادامه دارد.

فاواپرس: حاشیه‌های طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام اصغری، کماکان ادامه دارد. یک منبع نزدیک به این زوج، از حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری خبر داده است.

حواشی طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی و سام اصغری، بدنساز ایرانی همچنان ادامه دارد. این دو که در سال ۲۰۲۲ پس از ۵ سال رابطه عاشقانه با یکدیگر ازدواج کردند، در روزهای گذشته با خبر جدایی خود پس از گذشت تنها ۱۴ ماه از ازدواج شان، سر و صدای زیادی به پا کردند.

حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

یک منبع نزدیک به این زوج، از حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری خبر داده است. این منبع به رسانه‌ها گفته: «بریتنی‌ و سام ‌دعواهای زیادی داشتند و بریتنی به سام‌ حمله می ‌کرد، او را کتک ‌می‌زد و گاز می‌‌گرفت. حتی‌ این اتفاق چندین بار هنگام خواب هم افتاده بود و گارد محافظ برای جدا کردن او‌ وارد عمل شده بودند.»

همچنین گفته شده بریتنی هر لحظه فکر می‌‌کرده شخصی به او‌ حمله می‌کند به همین دلیل‌ در‌ همه‌ جای خانه و حتی اتاق خواب شان چاقو‌ نگهداری می‌کرد.

فاواپرس / طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

فاواپرس / طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

یک منبع نزدیک به این زوج به «ورایتی» گفته: این زوج دعواهای زیادی داشتند و بریتنی بارها به سام به صورت فیزیکی حمله می‌کرد.

خواننده آمریکایی چندین مرتبه شوهرش را کتک زده و گاز گرفته است. عجیب‌تر اینکه در چند نوبت این حملات زمانی رخ داده که سام در خواب بوده و بادیگاردها برای جدا کردن این زوج وارد عمل شده‌اند.

نگرانی بریتنی اسپیرز برای سگ‌های خانگی‌شان پس از جدایی از سام اصغری

با جدایی بریتنی و سام از یکدیگر حالا گفته می شود سگ های خانگی این زوج احتمالاً به محل کشمکش آن ها در جریان روند طلاق شان بدل خواهد شد، چرا که بریتنی مشکلی با پس دادن انگشتر نامزدی اش به سام ندارد اما حاضر به دادن سگ ها به او نیست و نگران است که سام تلاش کند سرپرستی آن ها را به دست آورد.

فاواپرس / طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

بریتنی و سام یک سگ دوبرمن به نام پورشا و یک سگ ژرمن شپرد به نام ساویر دارند. پورشا را سام در سال ۲۰۲۱ به بریتنی هدیه داده بود و این زوج سال گذشته سرپرستی ساویر را نیز برعهده گرفتند.

منبعی به رسانه ها گفته: «با توجه به دارایی های مشترک میان بریتنی و سام، سخت ترین بخش جدا کردن این دارایی ها سگ های خانگی شان خواهد بود. اما سام پورشا را به عنوان هدیه به بریتنی داده بود و در یکی از سفرهایشان این بریتنی بود که خواهان به سرپرستی گرفتن ساویر شده بود.»

درخواست کمک سام اصغری از طرفدارانش

فاواپرس / طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

سام اصغری روز گذشته با انتشار چند سلفی خنده دار از خود که او را با سبیل مصنوعی و کلاه گیس هایی به رنگ های مختلف نشان می داد از طرفدارانش خواست به او کمک کنند که یکی از آن ها را برای فرار از پاپاراتزی هایی که همه جا به دنبالش هستند، انتخاب کند.

قطع رابطه ی کامل بریتنی اسپیرز و سام اصغری

فاواپرس / طلاق جنجالی بریتنی اسپیرز و سام / حمله فیزیکی بریتنی اسپیرز به سام اصغری

همچنین منبعی به رسانه ها گفته از زمانی که سام خانه ی مشترک شان را ترک کرده، او و بریتنی دیگر با یکدیگر صحبت نکرده اند و مدیریت همه ی امور را به تیم های حقوقی شان سپرده اند.

این منبع گفته: «آن ها به طور کامل باهم قطع رابطه کرده اند و هیچگونه ارتباطی باهم نداشته اند. همه ی مذاکرات، ارتباط ها و هر کار دیگری میان آن ها به تیم های حقوقی شان واگذار شده.»

منبع دیگری نیز به رسانه ها گفته بریتنی اجازه نمی دهد سام به خانه ی مشترک شان برود.

 

 

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟