ثبت نام سایپا 1401: آغاز فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا از امروز

متقاضیان طرح فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا می‌توانند از امروز با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش فاواپرس، متقاضیان طرح فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز امروز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام نمایند.

اولین مرحله از فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا در سال ۱۴۰۱ (بدون قرعه کشی) از امروز پنجشنبه آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه سایپا به متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به شرح جداول ذیل اعلام می‌شود:

فاواپرس / ثبت نام سایپا 1401: آغاز فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا از امروز

متقاضیان طرح فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز امروز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق سایت فوق امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده گروه خودروسازی سایپا نخواهد بود.

شرایط عمومی بخشنامه:– محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می‌باشد).

– حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

– امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

– متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های خودروساز نداشته باشند.

– امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمیباشد.

تبصره: در خصوص متقاضیان خرید خودرو شاهین، بند ۵ رعایت نمیگردد و بند ۴ نیز برای متقاضیانی که از ابتدای سال ۱۴۰۱ نسبت به خرید خودرو شاهین اقدام نموده اند، مجاز به ثبت نام خودرو مذکور نمی‌باشند.

– شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

– شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.