Fanap-Logo

معرفی هلدینگ فناپ

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)، با سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و هم‌گرایی جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح کشور، با هدف تامین نیازهای گروه مالی پاسارگاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دی‌ماه ۱۳۸۴ تاسیس شد. هدف فناپ، در آغاز فعالیت خود طراحی و تولید راهکار بانکی بومی، با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که به عنایت خداوند محقق شد. فناپ پس از این موفقیت به‌تدریج حوزه‌ی کار خود را به دیگر پهناهای فناوری اطلاعات گسترش داد.
با ارایه‌ی راهکارهای جامع مالی، راهکارهای جامع بیمه‌‌گری، بورس و مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی فعالیت خود را توسعه داد که هم‌اکنون بخشی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت‌های بیمه و کارگزاران بورس، در حال استفاده و بهره‌برداری از آن‌ها هستند. توسعه و پیاده‌سازی راهکارهای حمل‌ونقل هوشمند با تکیه‌بر دوربین‌های ثبت تخلف و سرعت‌سنج، نخستین تجربه فناپ در حوزه‌های غیرمالی و بانکی بود و در ادامه با ارایه‌ی خدمات ارزش‌افزوده‌ی محتوایی و پرداخت بر بستر موبایل و راه‌اندازی اپراتور ارتباطات ثابت مخابراتی و شبکه‌ی توزیع محتوای ابری، در بخش‌های مختلف زنجیره فناوری ارتباطات نقش‌آفرین شد.
راه‌اندازی اولین تلویزیون اینترنتی کشور، نقشه و مسیریابی هوشمند، طراحی و پیاده‌سازی راهکار جامع سازمانی و صنعتی بر اساس چشم‌انداز انقلاب چهارم صنعتی در قالب بزرگ‌ترین پروژه نرم‌افزاری کشور و راه‌اندازی آزمایشگاه و مرکز نوآوری و شتاب‌دهی کسب‌وکارهای نوپا بخش دیگری از دستاوردهای گروه فناپ تا به امروز بوده است.

مدیرعامل

شهاب جوانمردی
مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره هلدینگ فناپ
متولد 1353
دکترای مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار از دانشگاه بوردو فرانسه

مشخصات

سال تاسیس: 1384
تعداد کارکنان: بیش از 4000 نفر
حوزه فعالیت: فناوری مالی و پرداخت، فناوری زیرساخت و ارتباطات، خدمات محتوا و ارزش‌افزوده، نوآوری و سرمایه‌گذاری خطرپذیر و راهکارهای سازمانی و دولت الکترونیک

متن با عنوان

تارنما: www.fanap.ir
رایانامه: info@fanap.ir
تلفن: 02189510000
نمابر:
نشانی: تهران، پردیس، پارک فناوری پردیس، بلوار نوآوری 12، پلاک 123

شبکه‌های اجتماعی