فناپ تک

معرفی شرکت فناپ تک

فناپ تک (پرداخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان اروند)، توسط هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) بنیان‌گذاری شده است. این شرکت تا پیش از تغییرات در نام و استراتژی، به‌عنوان بازوی پرداخت الکترونیکی هلدینگ فناپ، وظیفه ارائه محصولات و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیکی را بر عهده داشت.
پیشتر هلدینگ فناپ در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت تایوانی کسلز (CASTLES) شده بود و یک سال بعد از آن به منظور بومی‌سازی تولید سخت‌افزارهای بانکی و پرداخت الکترونیک و تامین نیازهای سخت‌افزاری در داخل کشور، «شرکت پرداخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان اروند» یا «ارونتک» را تاسیس کرد. این شرکت به‌عنوان نخستین پروژه، خط تولید دستگاه‌هاى کارتخوان را تحت لیسانس شرکت کسلز در منطقه آزاد اروند (خرمشهر) راه‌اندازى کرد.
فناپ‌تک که در زمینه طراحی و تولید سخت‌افزار/راهکارهای بانکی و پرداختی، تولید قطعات یدکی دستگاه‌های کارتخوان، تولید رول کاغذ حرارتی و خدمات پس از فروش دستگاه‌های کارتخوان فعالیت دارد، به تازگی نیز حوزه کاری خود را به تولید باتری و UPS‌ گسترش داده است.

مدیرعامل

حیدر مغنی
مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره فناپ تک

مشخصات

سال تاسیس: 1394
تعداد کارکنان: 155 نفر
حوزه فعالیت: تولید تجهیزات پرداخت، تولید تجهیزات بانکی، تولید انواع کیوسک‌‎های خدماتی، تولید رول کاغذ حرارتی و تولید انواع باطری و یوپی‌اس

متن با عنوان

تارنما: www.fanaptech.ir
رایانامه: info@fanaptech.ir
تلفن: 02189519330
نمابر: 02126417256
نشانی: سعادت آباد، انتهای 24 متری، کوچه شب‎‌بوی شرقی، پلاک 17

شبکه‌های اجتماعی