لوگو توسن

معرفی هلدینگ توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن)

شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین (توسن) با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانک‌داری و دولت الکترونیک، تاسیس و ابتدا تحت عنوان «کیش وِیر» و پس از آن با نام توسن به ارایه خدمات متنوع فناوری اطلاعات در صنعت بانک‌داری کشور و ارگان‌های دولتی پرداخته است.
راهکارهای توسن در بسیاری از پروژه‌های مهم و راهبردی ملی، مانند پروژه سبد کالا مورد استفاده قرار گرفته ‌است. همچنین راهکارهای توسن در اغلب بانک‌های خصوصی و برخی بانک‌های دولتی و اکثر موسسات مالی و اعتباری کشور عملیاتی شده و در حال بهره‌برداری هستند.
فناوری و زیرساخت به روز به کار رفته در خدمات و راهکارهای توسن این امکان را به مشتریان می‌دهد که ضمن بهره‌مندی از بستری یک‌پارچه و برخط، با اطمینان از انعطاف‌پذیری آن نسبت به تغییرات و پاسخ سریع به تقاضاهای محیط و نوآوری آسوده‌خاطر باشند. عملکرد موفق در ارایه خدمات در داخل کشور، منجر به تسری آوازه توسن به فراتر از مرزهای ایران‌زمین شده و در حال حاضر توسن در عرصه‌های بین‌المللی نیز مشغول به ارائه راهکارهای مشابه است.
با توجه به اعتبار توسن و تمایل مشتریان به تأمین نیاز‌های مرتبط خود از کانال این شرکت، توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) کسب‌وکار خود از طریق ایجاد شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسن و همچنین همکاری با سایر شرکت‌های فعال و معتبر حاضر در صنعت فناوری اطلاعات و بانکداری گسترش داده تا بتواند با ارایه سبدی کامل از خدمات همگن به بهترین وجه به رشد و بهبود کسب‌وکار مشتریانش کمک کند.

مدیرعامل

سید روح‌الله فاطمی اردکانی
مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره هلدینگ توسن
دکترای مدیریت راهبردی کسب‌وکار استراتژیک (DBA)

مشخصات

سال تاسیس: 1378
تعداد کارکنان: بیش از 800 نفر
حوزه فعالیت: نرم‌افزاری / فناوری اطلاعات بانکی – فناوری اطلاعات پرداخت

متن با عنوان

تارنما: www.tosan.com
رایانامه: sales@tosan.com
تلفن: 02182198000
نمابر: 02188657824
نشانی: تهران، خیابان آفریقا، بن‌بست نور، پلاک 10

شبکه‌های اجتماعی