تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز اعلام شد + فیلم

تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) توسط شبکه‌های بی‌بی‌سی وان و اپل تی‌وس به صورت رسمی اعلام شد.

تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) که فصل ششم سریال است، ۲۷ فوریه (۸ اسفند) خواهد بود.

تاریخ پخش فصل ششم سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) که آخرین فصل سریال نیز خواهد بود ۲۷ فوریه (۸ اسفند)خواهد بود. این سریال تلویزیونی بریتانیایی توسط استیون نایت ساخته شده و داستان آن در شهر بیرمینگام می گذرد، جایی که یک سازمان خلافکار به نام پیکی بلایندرز پس از جنگ جهانی اول دست به فعالیت های مجرمانه در حوزه های مختلف می زنند.

این دارودسته داستانی تا حدوی بر اساس یک گروه جوان شهری واقعی شکل گرفته که از دهه ۱۸۹۰ تا ۱۹۱۰ در شهر بیرمینگام فعال بودند. سریال پیکی بلایندرز اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۳ پخش شد و در طی ۵ فصل خود تاکنون محبوبیت بسیار بالایی کسب کرده است.

تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

کیلیان مورفی که در فیلم های شناخته شده ای مانند Inception و Dunkirk نیز بازی کرده است، نقش اصلی این سریال را بر عهده دارد که همان سردسته پیکی بلایندرز با نام توماس تامی شلبی است و پل اندرسون، جو کول، آنابل والیس، فین کول و هلن مک کروری فقید نیز دیگر بازیگران ثابت سریال هستند.

همچنین چندین بازیگر مشهور به عنوان مهمان در سریال Peaky Blinders حضور یافته اند که از آن میان می توان به سم نیل، آیدان گیلن، آدرین برودی، سم کلافلین، آنیا تیلور جوی، شارلوت رایلی و البته تام هاردی اشاره کرد که نقش آلفی سالومونز را در فصل ششم سریال پیکی بلایندرز تکرار خواهد کرد. در روزهای اخیر ویدیوی جدیدی در صفحه توییتری سریال Peaky Blinders منتشر شده که به طور رسمی ۲۷ فوریه را به عنوان تاریخ انتشار فصل پایانی این سریال تایید می کند.

تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

این ویدیو چند کارگر ساختمانی را نشان می دهد که تصویری خارق لاعاده و بسیار بزرگ از تامی شلبی را با اسپری رنگ روی دیوار ساختمانی در بیرمنگام ترسیم می کنند و عنوان و تاریخ انتشار سریال نیز در کنار آن درج می شود در حالی که در شرح این ویدیو در توییتر نوشته شده است: «شلبی ها دوباره دست به کار شدند».

بدین ترتیب تاریخ پخش فصل آخر سریال پیکی بلایندرز از طریق شبکه بی بی سی وان و سرویس استریمینگ این شبکه به نام iPlayer تایید شد.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟