آرشیو خبرها

گوناگون

اخبار گوناگون و متنوع از سراسر جهان؛ شامل ترندهای فضای مجازی، اخبار سلبریتی و چهره‌ها و سایر خبرهای داغ و جذاب برای کاربران اینترنت.

بلای باورنکردنی که بر سر داوطلبان کنکور امسال آمد

از همان ابتدای سال که دخترها و پسرهای 17ساله آماده کنکور بودند، خانواده‌هایشان به همه چیز مطمئن بودند. سارا که از دو ماه پیش از کنکور لباس دانشگاهش را هم خریده بود و روپوش سفید پزشکی را هم داخل کمدش آویزان کرده بود.

چند ایده جذاب خرید هدیه برای دختر بچه‌ها

انتخاب هدیه برای دختربچه‌ها می‌تواند کار سختی باشد. به دلیل وجود شبکه‌های اجتماعی اکثر دختربچه‌ها و دختران نوجوان به دنبال ترندهای جدید و یا اسباب بازی‌های جدید هستند که شاید درک آنها کمی برای والدین سخت باشد.

آیا ازدواج خواهر و برادر در مصر باستان واقعیت دارد؟

ازدواج خواهر و برادر در زمانی که رومیان سرزمین مصر را تحت کنترل داشتند اتفاقی رایج در میان جامعه مصریان محسوب می‌شده است. در حالی که این نوع تشکیل خانواده در دوره‌های زمانی قبل‌تر از این تاریخ امری نادر به حساب می‌آمده است.

جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه + فیلم

بریتنی اسپیرز که با پست‌های جسورانه‌اش شهرت زیادی دست و پا کرده است، برای خود یک جشن طلاق برگزار کرد. این خواننده ویدیویی برهنه در رختخواب را منتشر کرد و پس از آن با ۶ مرد نیمه برهنه که آن‌ها را «مرد مورد علاقه» توصیف کرد همراه شد , روی…