بازی نیسان آبی 300 هزار بار دانلود شده‌ است

بازی نیسان آبی نزدیک به 300 هزار بار دانلود شده است، این بازی رکورددار بازی‌های ایرانی جورکردنی است.

بازی نیسان آبی نزدیک به 300 هزار بار دانلود شده است، این بازی رکورددار بازی‌های ایرانی جورکردنی است. این بازی از معدود بازی‌های موبایلی در ایران است که بر اساس یک سریال پرمخاطب طراحی و ساخته شده است.

به گزارش فاواپرس، ثریا رضایی مدیر توسعه کسب‌وکار مایکت در مورد بازی نیسان آبی گفت: به طور کلی بازی نیسان آبی بسیار جذاب بود. معمولاً در همه جای دنیا وقتی سریال‌های معروف و محبوب تبدیل به بازی می‌شوند با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبه‌رو می‌شوند.

او ادامه داد: ماهیت این بازی در دسته بازی‌های جورکردنی تعریف می‌شود و الآن در مایکت نزدیک به ۳۰۰ هزار بار دانلود شده است که این آمار در زمان کوتاه برای این دسته بازی ایرانی بسیار قابل توجه است.

مدیر توسعه کسب‌وکار مایکت افزود: این بازی در دسته بازی‌های جورکردنی رکورددار است و رکورد این دسته را در صفحه نخست مایکت به خود اختصاص داده است.

رضایی در مورد حضور بازی نیسان آبی در نظرسنجی بهترین بازی مایکت توضیح داد: ما از مخاطبان خود در مورد بهترین بازی سال نظرسنجی می‌کنیم که امسال بازی شهربانو رتبه نخست را به خود اختصاص داد و نیسان آبی نیز آمار بسیار نزدیکی به بازی منتخب داشت. این بازی در این مدت کوتاه توانسته است به المان‌های ما در انتخاب بهترین بازی‌ها برسد و وارد این نظرسنجی شود.

بازی نیسان آبی

او گفت: نکته مهم در مورد این بازی این است که شخصیت‌ها و خط داستانی آن به شدت نزدیک به سریال است و همین باعث می‌شود مخاطبان به راحتی با این بازی ارتباط برقرار کنند. معمولاً بازی‌های روان و دارای خط داستانی آشنا و جذاب با گرافیک خوب، می‌توانند به سرعت مخاطب خود را پیدا کنند.

رضایی افزود: بازی نیسان آبی قطعاً همان‌گونه که امسال با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده است، سال آینده هم در دسته بازی‌های محبوب موبایلی قرار خواهد گرفت. باید از فیلیمو هم به واسطه ورود به این عرصه تقدیر کرد. می‌توان امید داشت که این پلفترم هرچه جلوتر می‌رود همزمان با سریال‌های تازه، بازی‌های آنها را هم روانه بازار کند که این کار می‌تواند تعامل با مخاطبان را بیشتر کند.

مدیر توسعه کسب‌وکار مایکت درباره درخواست مخاطبان برای به‌روز شدن این بازی گفت: این درخواست‌ها نشان‌دهنده محبوبیت این بازی است. کامنت‌ها در مورد به‌روز شدن این بازی زیاد است و همان‌طور که گفتم این نشان از استقبال بی‌نظیر از این بازی است.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟