انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی به تعویق افتاد

برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری کسب و کارهای فضای مجازی که قرار بود دو روز دیگر ۲۳ فروردین ماه برگزار شود تا پایان ماه رمضان به تعویق افتاد.

به گزارش فاواپرس، دبیر هیات عالی نظارت بر اصناف ، غلامعلی مهدوی، با تایید این خبر اظهار امیدواری کرد تا این انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار شود . او دلیل این تعویق را هم‌زمانی برگزاری این انتخابات با ماه رمضان عنوان کرد. به گفته او چون این انتخابات به صورت کشوری برگزار می‌شود، احتمال خارج شدن افراد از شهرشان وجود دارد از همین رو تصمیم گرفته شد انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود.

تاریخ جدید برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی هنوز اعلام نشده است. زمان برگزاری انتخابات باید از سوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اعلام شود.

نامه تعویق برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی

اتحادیه سراسری کسب و کارهای مجازی اواخر اسفندماه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود دومین دور انتخابات این اتحادیه ۲۳ فروردین ماه برگزار می‌شود. برگزاری این انتخابات در سکوت خبری مورد انتقاد بسیاری از فعالان و کاندیداهای این حوزه قرار گرفت.

این چندمین بار است که زمان برگزاری این انتخابات به تعویق می‌افتد، تاریخ اولیه برگزاری انتخابات هیات مدیره اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی، شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام شده بود اما به دلیل همه‌گیری کرونا این انتخابات به تعویق افتاد و مقرر شد آبان‌ماه این انتخابات برگزار شود، با این حال در آن زمان نیز شرایط برگزاری انتخابات مهیا نشد و در نهایت اعضای هیات مدیره اتحادیه پیش‌بینی کرده بودند تا پایان سال انتخابات اتحادیه برگزار خواهد شد که البته این پیش‌بینی نیز محقق نشد.

حال باید منتظر ماند تا اتحادیه پس از ماه رمضان زمان دیگری برای برگزاری انتخابات اعلام کند.


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.