اسمارت‌آپ در استارتاپ گیم بازینگا سرمایه‌گذاری کرد

شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپ «بازینگا» که مبتنی بر بازی‌های ساده و نوستالژیک است، سرمایه‌گذاری کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپ «بازینگا» که مبتنی بر بازی‌های ساده و نوستالژیک است، سرمایه‌گذاری کرد. این دوازدهمین سرمایه‌گذاری‌ است که اسمارت‌آپ از طریق صندوق «اسمارت‌فاند یک» در یک سال گذشته انجام داده است.

«بازینگا» متعلق به شرکت آواگیمز است که بنیانگذاران آن حسین مزروعی و طه رسولی هستند و تیمی حدودأ ٢٠ نفره در آن فعالیت دارند.

در حال حاضر «بازینگا» روی همه‌ی مارکت‌های اندرویدی کافه بازار، مایکت و گوگل پلی در دسترس است و در طول ۹ ماهی که از عمرش می‌گذرد بیش‌تر از ۲۰۰ هزار نصب گرفته و روزانه بیش از ۴۰۰۰ نفر کاربر فعال دارد.

احمد فراهانی مدیر سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در مورد سرمایه‌گذاری در استارتاپ بازینگا گفت: «اسمارت‌آپ بیش از این در حوزه گیم ورود نکرده بود اما با توجه به نمونه های موفق خارجی و همچنین تسلط و تجربه خوبی که تیم آواگیمز بیش از این داشتند به سرمایه‌گذاری در بازینگا علاقه‌مند شد.»

انتخاب اسمارت‌آپ به عنوان سرمایه‌گذار

حسین مزروعی هم‌بنیان‌گذار بازینگا در مورد تجربه جذب سرمایه از اسمارت‌آپ گفت: در طول مراحل مذاکره برای معرفی طرح و جذب سرمایه، با تیمی درگیر بودیم که دغدغه‌های کارآفرینی را درک می‌کردند و در جلساتی که با کمیته‌ی سرمایه‌گذاری داشتیم در مورد ابعاد مختلفی از پروژه بحث شد که ما به عنوان کارآفرین از داخل کار ممکن بود متوجه آن‌ها نباشیم.

همچنین مراحل مذاکره برای بستن قرارداد و تعامل برای دریافت سرمایه با سرعت زیادی انجام شد و در مراحل پس از بسته شدن قرارداد هم تیم ارزیابی اسمارتاپ پیگیری و توصیه‌های خوبی داشتند که ما را بیش از پیش از انتخاب یک شریک خوب مطمئن کرد.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟