انتشار تصاویر جدیدی از فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

پلت فرم Hulu درام دیستوپیایی سرگذشت ندیمه یا The Handmaid’s Tale با بازی الیزابت ماس ​​در نقش جون آزبورن اعلام کرد که این سریال سپتامبر ۲۰۲۲ برای فصل 5 باز می‌گردد.

شبکه Hulu با انتشار تصاویر جدیدی از فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه یا The Handmaid’s Tale اعلام کرد که این سریال سپتامبر ۲۰۲۲ برای فصل 5 باز می‌گردد.

تصاویر فصل ۵ سریال The Handmaid’s Tale عواقب کارهای جون را نشان می دهد. داستان سریال سرگذشت ندیمه بر اساس رمان مارگارت اتوود به همین نام در سال ۱۹۸۵، نوشته شده و در سال ۲۰۱۷ از پلت فرم Hulu پخش شد. این سریال دیستوپیایی با بازی الیزابت ماس ​​در نقش جون آزبورن یکی از محبوب ترین سریال های اصلی هولو است.

فاواپرس / فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

در سال ۲۰۲۱، فصل چهارم سرگذشت ندیمه منتشر شد. این سریال به دلیل فضایی متفاوت از گیلیاد و پیچش های اصلی داستان، شاهد تجدید علاقه بینندگان بود.

سریال سرگذشت ندیمه در سال ۲۰۲۰، قبل از پخش فصل ۴، برای فصل ۵ تمدید شد. پس از اینکه جون مرگ وحشیانه فرد واترفورد (جوزف فاینس) را سازماندهی کرد و با یک یادداشت مبهم به پایان رسید، طرفداران در فصل ۴ گمانه زنی کردند که سریال چه زمانی به پایان می رسد. از زمان معرفی فصل پنجم Handmaid’s Tale، به‌روزرسانی‌های کمی از فصل جدید ارائه شده است. آنچه تاکنون می دانیم شامل پیوستن کریستین کو به بازیگران در نقش لیلی، رهبر مقاومت، و الکسیس بلدل (بازیگر نقش امیلی/افگلن) که با شروع فصل ۵ خارج می‌شود.

فاواپرس / فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

حالا با اعلام هولو کاملا مشخص شده است که این درام تحسین شده چه زمانی بازخواهد گشت. Hulu ضمن انتشار اولین تصاویر فصل ۵ سریال The Handmaid’s Tale اعلام کرد این سریال در ۱۴ سپتامبر پخش خواهد شد.

فصل جدید با نمایش دو قسمت آغاز خواهد شد، سپس قسمت های بعدی آن به صورت هفتگی منتشر می شود. طبق لاگ لاین رسمی، “جون با عواقب قتل فرمانده واترفورد مواجه است و تلاش می کند هویت و هدف خود را از نو تعریف کند.


بازیگران و داستان فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

فاواپرس / فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

در فیلم The Handmaid’s Tale، آن داود، مدلین بروور، بردلی ویتفورد، مکس مینگلا، او-تی فاگبنل، سمیرا وایلی و سام جیگِر نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند. در واقع، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های کلیدی همچنان درگیر نبرد علیه گیلیاد هستند، همانطور که در خلاصه داستان رسمی هولو آمده است: فرمانده لارنس با عمه لیدیا کار می‌کند. او تلاش می‌کند گیلیاد را اصلاح کند و قدرت را به دست آورد. جون، لوک و مویرا از راه دور با گیلیاد مبارزه می‌کنند و به ماموریت خود برای نجات و اتحاد مجدد با هانا ادامه می دهند.

فاواپرس / فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

در حال حاضر، هنوز مشخص نشده است که غیبت امیلی (بلدل) چگونه در فصل ۵ توجیه می شود. سریال سرگذشت ندیمه پس از چهار فصل تلاش موفق (و شکست خورده) برای فرار از گیلیاد، لحظات تکان دهنده و خشونت گرافیکی، می تواند از فصل ۵ به عنوان جذاب ترین فصلش با رونمایی کند.

سریال سرگذشت ندیمه همچنان در پخش موفقیت عمل می کند و هولو باز هم روی این سریال دیستوپیایی سرمایه گذاری می کند. این سریال فصل اول رمان اتوود را به طور کامل پوشش می دهد و مشخص نیست که چه زمانی داستان جون را به پایان خواهد رساند.

فاواپرس / فصل 5 سریال سرگذشت ندیمه

هولو در حال حاضر روی حقوق دنباله اتوود، The Testaments سرمایه گذاری کرده است، که داستان آن ۱۵ سال پس از وقایع The Handmaid’s Tale می گذرد. فعلا جون باید بر مجموعه جدیدی از موانع غلبه کند زیرا با عواقب کارهای خود در فصل آینده مقابله می کند. فصل پنجم The Handmaid’s Tale در ماه سپتامبر در پلت فرم هولو پخش می شود.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.