ایلان ماسک باز هم از دوج کوین حمایت کرد

ایلان ماسک، دوباره در توییتی تایید کرد که به خرید و حمایت از رمزارز دوج کوین ادامه خواهد داد. به دنبال اظهارات وی قیمت این ارز دیجیتال افزایش پیدا کرد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در توییتی تایید کرد که به خرید و حمایت از رمزارز دوج کوین ادامه خواهد داد. به دنبال اظهارات وی قیمت این ارز دیجیتال افزایش پیدا کرد.

ایلان ماسک تاکنون توییت‌های مختلفی درباره رمزارزها منتشر کرده و بعضا توییت‌های وی توانسته بر بازار تاثیرگذار باشند. برخی منتقدان می‌گویند وی با توییت‌های خود گاهی نوسانات نامطلوبی در بازار ایجاد می‌کند. این بار نیز وی در شرایط رکود بازار کریپتو تایید کرده که به حمایت از دوج کوین ادامه می‌دهد و همچنین اضافه کرده به خرید این ارز دیجیتال ادامه خواهد داد.

این نخستین بار نیست که ایلان ماسک از دوج کوین حمایت می‌کند. تسلا در ژانویه سال جاری میلادی از پذیرش دوج کوین برای خرید برخی محصولات این شرکت خبر داد. ماه گذشته نیز ایلان ماسک اعلام کرد که اسپیس ایکس نیز به زودی دوج کوین را می‌پذیرد و احتمالا مشترکین استارلینک به زودی می‌توانند برای خرید خدمات و سرویس‌های اینترنتی، پرداخت‌ها را با دوج کوین انجام دهند.

فاواپرس / ایلان ماسک باز هم از دوج کوین حمایت کرد

قیمت دوج کوین

در زمان تهیه این مطلب قیمت دوج کوین با 12 درصد افزایش طی 24 ساعت گذشته به 0.05856 دلار رسیده است. این در حالی است که در ساعات اولیه‌ توییت ایلان ماسک قیمت دوج کوین رشد 25 درصدی را طی یک روز گذشته از خود نشان داد و با قیمت 0.062662 دلار معامله شد. گفتنی است قیمت این میم کوین طی 30 روز گذشته حدود 30 درصد کاهش یافته و علی‌رغم افزایش قیمت طی 24 ساعت گذشته کماکان طی هفته گذشته قیمت آن هنوز مثبت نشده است.

ماسک مدت‌هاست به عنوان یکی از حامیان دوج کوین در بازار شناخته می‌شود. حتی در مقطعی از زمان در بازار کریپتو به عنوان «پدر دوج» شناخته می‌شد. او معتقد است که دوج کوین متعلق به مردم است و پتانسیل تبدیل شدن به یک رمزارز رو به رشد را دارد. هرچند وی از سوی دیگر می‌گوید بیت کوین گزینه مناسب‌تری برای هولد کردن است. ایلان ماسک پیشتر اعلام کرده بود که علاوه بر بیت کوین و اتریوم، مقداری دوج کوین نیز دارد.

توییت‌های ایلان ماسک البته برایش دردسرهایی هم ایجاد کرده‌اند. یکی از سرمایه‌گذاران دوج کوین از ماسک، تسلا و اسپیس به دلیل تبلیغ این رمزارز شکایت کرده و درخواست غرامت 258 میلیارد دلاری را مطرح کرده است.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟