آیفون 14 پرو‌ مکس گران‌ترین آیفون تاریخ اپل خواهد بود

به نظر می‌رسد قیمت نسخه 1 ترایایتی آیفون 14 پرو‌ مکس بالاتر از 1600 دلار خواهد بود که آن را به گران‌ترین آیفون تاریخ اپل بدل می‌کند.

به نظر می‌رسد قیمت نسخه ۱ ترایایتی آیفون 14 پرو‌ مکس بالاتر از ۱۶۰۰ دلار خواهد بود. اپل قرار است امسال از سری آیفون 14 رونمایی کند و تاکنون شایعات زیادی درباره قیمت مدل‌های مختلف آن وجود داشته است. گفته می‌شود قیمت پایه آیفون 14 استاندارد برابر با ۷۹۹ دلار خواهد بود، اما ظاهرا قیمت نسخه ۱ ترابایتی آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو‌ مکس بسیار فراتر از این خواهد بود. ‌

طبق شایعات، اپل امسال چهار مدل آیفون ۲۴ شامل آیفون 14 استاندارد، آیفون 14 مکس (یا پلاس)، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس معرفی خواهد کرد که‌ یک افشاگر مطرح‌ به نام @TheGalox_ قیمت‌های آن‌ها را امروز فاش کرده است. به‌گفته این افشاگر قیمت پایه این گوشی‌ها به‌ترتیب ۷۹۹، ۸۹۹، ۱۰۹۹ و ۱۱۹۹ دلار خواهد بود.

فاواپرس / آیفون 14 پرو‌ مکس گران‌ترین آیفون تاریخ اپل خواهد بود

این قیمت‌ها همخوانی خوبی با قیمت‌هایی که چندماه پیش توسط LeaksApplePro فاش شده بود دارند. طبق اطلاعات امروز، نسخه ۱ ترابایتی آیفون 14 پرو مکس برابر با ۱۶۹۹ دلار خواهد بود. این برچسب قیمتی دقیقا مطابق استراتژی قیمت‌گذاری اپل است، چراکه این شرکت سال گذشته نسخه ۱ ترابایتی آیفون ۱۳ پرو‌ مکس را با قیمت ۵۰۰ دلار گران‌تر از نسخه استاندارد آن (۱۰۹۹ دلار) عرضه کرد.به این ترتیب و با افزایش ۱۰۰ دلاری نسخه پایه نسبت به نسل فعلی، نسخه ۱ ترابایتی آیفون 14 پرو‌ مکس گران‌ترین آیفونی خواهد بود که اپل تاکنون عرضه کرده است.‌

افشاگر TheGalox_ همچنین ادعا کرده است اپل امسال به جای نام آیفون 14 مکس از آیفون 14 پلاس استفاده‌ خواهد کرد. این افشاگر همچنین گفته است که مدل‌های آیفون 14 پرو و 14 پرو مکس تا ۸ گیگابایت رم ارایه خواهند کرد. این در حالیست که شایعات قبلی به حداکثر ۶ گیگابایت رم برای این دو مدل اشاره کرده بودند. حالا باید ببینیم شایعه امروز تا چه اندازه درست خواهد بود.

 

 


خبرهای مرتبط

  

پیام بگذارید