پرداخت الکترونیک سداد حامی رویداد فیناپ شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در هفدهمین رویداد فیناپ که در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود حامی این رویداد است.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در هفدهمین رویداد فیناپ که در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود حامی این رویداد است. فیناپ رویدادی تخصصی در حوزۀ فناوری‌های مالی ( فین‌تک) است که در هفدهمین نوبت برگزاری به موضوع «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید» یا BNPL می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد محمدحسین کاشی مدیرعامل و حسام خواجه پور، معاون کسب‌وکار پرداخت الکترونیک سداد در این رویداد سخنرانی خواهند داشت و در جلسات گفت‌وگو شرکت می‌کنند.

سداد در راستای سیاست‌های کلان خود در حمایت از استارتاپ‌های مالی به عنوان حامی در این رویداد حضور یافته است.

فاواپرس / پرداخت الکترونیک سداد حامی رویداد فیناپ شد

اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید (BNPL) مفهومی محبوب در سراسر جهان است. محبوبیت و اهمیت این سرویس اعتباری در زمان همه‌گیری کرونا چند برابر شد.

زمانی که به دلیل رکود اقتصادی مصرف‌کنندگان پول کمتری در دست داشتند اما تقاضا برای محصولات ضروری ثابت باقی‌مانده بود BNPL جایگاه ویژه‌ای پیدا کرد.

هم‌زمان با روندهای جدید اعتباردهی در دنیا، شاهدیم در کشور ما نیز برخی کسب‌وکارها به‌منظور ایجاد سهولت برای مشتریان و تکمیل زنجیره ارزش خود به سمت اعطای اعتبار به سبک BNPL حرکت کرده‌اند. در هفدهمین رویداد فیناپ این ترند صنعت فین‌تک با حضور متخصصان و کارشناسان بررسی خواهد شد.

در این رویداد یک‌روزه کسب‌وکارهای ایرانی فعال در این حوزه، دستاوردها، تجارب و چالش‌های خود در خصوص اعتباردهی و اعطای تسهیلات را با شرکت‌کنندگان فیناپ به اشتراک خواهند گذاشت.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟