پسر ابراهیم تاتلیسس مدعی شد پدرش سلامت روانی نداشته و نیاز به قیم دارد

ابراهیم تاتلیسس، خواننده مشهور ترکیه، چندی پیش علیه پسر بزرگش، احمد تاتلیسس، سخنان سنگین و تکان دهنده ای بیان کرد.

ابراهیم تاتلیسس، خواننده مشهور ترکیه، چندی پیش علیه پسر بزرگش، احمد پسر ابراهیم تاتلیسس، سخنان سنگین و تکان دهنده ای بیان کرد. به گفته او، پسرش به او خیانت کرده و درست در روزی که مورد حمله مسلحانه قرار گرفته و به او تیراندازی شده، احمد به شرکت رفته و گاو صندوق شرکت را خالی کرده است!

او در مصاحبه ای گفته بود میخوام ازدواج کنم و تمام اموالم را به نام دوست دخترم بزنم. بعد از انتشار این مصاحبه ها، احمد بیکار ننشست و از دادگاه درخواست قیم برای پدرش کرده بود.

درگیری بین ابراهیم تاتلیسس و پسر بزرگش احمد بیشتر شده است. این خواننده در برنامه زنده گفت زمانی که من را ترور کردند پسرم گاوصندوق شرکت را خالی کرد و او را متهم به «دزدی از شرکت در روز تیراندازی کرده بود».

پس از آن، احمد به دادگاه مراجعه کرد و خواست تا برای پدرش قیم منصوب شود. دلیل درخواست احمد این هست که برای محافظت از کیفیت زندگی و دستاوردهای ابراهیم تاتلیسس این تصمیم باید گرفته شود.

قیم به شخصی گفته می شود که مال یتیم یا ضعیف را اداره کند.

فاواپرس / پسر ابراهیم تاتلیسس مدعی شد پدرش سلامت روانی نداشته و نیاز به قیم دارد

پدرم سلامتی روانی ندارداحمد تاتلیسس گفت: «تردید من در مورد سلامتی روانی پدرم بیشتر شده است».

او ادعا کرده که پدرش سلامتی روانی درستی ندارد. پسر این سلبریتی ترک خواستار تعیین قیم برای او شد و به دادگاه شکایت کرد.

وکیل احمد تاتلیسس درباره این موضوع گفت: «پس از اتفاقات اخیر و اتهاماتی که به افکار عمومی منعکس شده، موکلم فکر میکند که پدرش توسط افراد بدخواه که از خانواده او نیستند دچار گمراهی شده و از این وضعیت آگاه نیست. او نمیتواند این موضوع را درست تحلیل کند. به همین دلیل برای جلوگیری از سوء استفاده مادی و معنوی خواستار تعیین قیمی برای او شده است.»

خواننده مشهور ترکیه که به امپراتور معروف است، در مورد زن جوانی که با او در رابطه است و تصمیم به ازدواج با او را دارد گفت: «من خانواده اصلی ام را در بدروم تشکیل داده و داشتم ازدواج می کردم. من الان با اون شخص هستم دنیا یک طرف او یک طرف… اکنون رابطه ما روشن است. اما من ازدواج می کنم و تمام دارایی ام را در اختیار آن شخص می گذارم و به نامش می زنم. همه چیز فدای او باد، او قلب من است. او در حالی با من بود که هیچ کس دیگری با من نبود.»

فاواپرس / پسر ابراهیم تاتلیسس مدعی شد پدرش سلامت روانی نداشته و نیاز به قیم دارد

«این شخص گلچین کاراکایا Gülçin Karakaya است. تفاوت سنی بین ما اصلا مهم نیست، بچه هایم نمی خواهند من ازدواج کنم تا «پول از دست نرود». من می دانم وقتی زمانش برسد با پولم چه کنم. من همه آنها را به بنیاد Mehmetçik اهدا خواهم کرد. لطفا مرا زن ستیز جلوه ندهید.»

رای نهایی دادگاه

در نهایت، دادگاه درخواست احمد تاتلیسس مبنی بر تعیین قیم برای اموال پدرش را پذیرفت و تصمیم گرفت دارایی های غیرمنقول ابراهیم تاتلیسس را ضبط کند. پس از این که دادگاه حکم محدودیت دارایی های ابراهیم تاتلیسس را صادر کرد، حالا دیگر ابراهیم تاتلیسس نمی تواند دارایی هایش را به نام عشق جوانش بزند.

  

پیام بگذارید