تصاویر و جزییات تصادف بنز وزارت خارجه

براساس گزارش‌های در حادثه تصادف بنز وزارت خارجه یک آقا و یک کودک بزرگسال دچار مصدومیت شدند.

براساس گزارش‌های در حادثه تصادف بنز وزارت خارجه یک آقا و یک کودک بزرگسال دچار مصدومیت شدند. مصدوم بزرگسال به بیمارستان امام و کودک به بیمارستان فیروزگر منتقل شدند.

به گزارش فاواپرس، تصادف خودرو تشریفات وزارت خارجه در خیابان ولیعصر تهران دو مصدوم برجا گذاشت.

دکتر یحیی صالح طبری رییس مرکز اورژانس تهران در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزییات این حادثه گفت: حدود ساعت ۱۸:۳۰ حادثه‌ای درخصوص تصادف یک دستگاه خودرو به سامانه ١١۵ سازمان اورژانس اطلاع داده شد.

فاواپرس / تصاویر و جزییات تصادف شدید بنز وزارت خارجه

وی ادامه داد: گزارش و مشاهدات تکنسین‌های اورژانس مبنی بر این بود که یک دستگاه خودرو در حال تردد در خیابان ولیعصر بوده که به سمت پیاده رو منحرف شده است.

وی گفت: آمبولانس اورژانس بلافاصله به محل اعزام شده است و براساس گزارش‌های ما در این حادثه یک آقا و یک کودک بزرگسال دچار مصدومیت شدند.فاواپرس / تصاویر و جزییات تصادف شدید بنز وزارت خارجه

به گفته وی، مصدوم بزرگسال به بیمارستان امام و کودک به بیمارستان فیروزگر منتقل شدند.

همچنین سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: حادثه تصادف یک دستگاه خودرو بنز در خیابان ولیعصر به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز اطلاع داده شد که عوامل آتش‌نشانی نیز در محل حاضر شدند و امدادرسانی‌های لازم و ایمن‌سازی را انجام دادند.

فاواپرس / تصاویر و جزییات تصادف شدید بنز وزارت خارجه

وی افزود: علت حادثه از سوی پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

پیشتر برخی رسانه‌ها مدعی شدند دو نفر در این حادثه فوت کرده اند.

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.