عصبانیت شدید دایی از مهدی طارمی: پول عوضت کرده!

محمد دایی از برخی صحبت‌های مهدی طارمی با عادل فردوسی‌پور خوشش نیامده است.

به گزارش فاواپرس، محمد دایی برادر علی دایی و در برهه‌ای مربی مهدی طارمی بوده و حالا از برخی صحبت‌های مهدی طارمی با عادل فردوسی‌پور خوشش نیامده است.

مهدی طارمی در مصاحبه با عادل فردوسی‌پور عنوان کرد که محمد دایی (برادر علی دایی) او را برای پرسپولیس نپسندید، اما خود علی دایی اصرار کرد پرسپولیس با او قرارداد ببندد.محمد دایی جواب طارمی را داد که در ادامه می‌خوانید:

طارمی از کجا شنیده که گفتم به درد پرسپولیس نمی‌خورد؟ در آستارا به طارمی تشر زدم و خواستم در فوتبال پر رو باشد. وقتی علی دایی بازیکنی را پسندیده من نمی‌گویم به درد نمی‌خورد.

آقایان به جایی که می‌رسند گذشته خودشان را فراموش می‌کنند. اگر طارمی به درد نمی‌خورد وجودش را داشتم به علی بگویم. طارمی در این مصاحبه نشان داد که چه شخصیتی دارد.

آقای طارمی! تو حتی به کسی که مدیون او هستی توهین کردی. به طارمی گفتم پر روی فوتبالی باشد نه اخلاقی! این معجزه پول است که آقایان گذشته خود را فراموش می‌کنند.

او در مورد دکتر صمد ابراهیمی که نقش اصلی را در شکوفا شدنش داشت گفت «آقایی به اسم ابراهیمی»! در حالی که طارمی هرچه دارد از صمد ابراهیمی است، اما آنطور در موردش صحبت کرد.

این رفتارها و این صحبت‌ها معجزه پول است. پول کاری می‌کند که آدم‌ها گذشته خود را فراموش کنند. برای من صحبت‌ها و رفتارهای طارمی واقعا جای تعجب داشت و دارد.

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.