تریلر فیلم اوپنهایمر اثر کریستوفر نولان منتشر شد + فیلم

کمپانی یونیورسال اولین تریلر فیلم اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان و بازی کیلین مورفی در نقش فیزیکدان نظری مطرح را منتشر کرد.

در این ویدیوی کوتاه تصاویری سیاه و سفید از مورفی در نقش جی رابرت اوپنهایمر به همراه انفجارهای بزرگ نمایش داده می‌شود. در همین حین که امیلی بلانت، بازیگر نقش کاترین اوپنهایمر می‌گوید: «دنیا در حال تغییر و زیر و رو شدن است. این لحظه متعلق به توست.»

فاواپرس / فیلم اوپنهایمر اثر کریستوفر نولانشمارش معکوسی نشان داده می‌شود که زمان آن به سرعت کم و کمتر می‌شود و صدای دیگری می‌گوید: «تو به آنها قدرت دادی تا خودشان را نابود کنند.» و یکی دیگر اوپنهایمر را مهم ترین مرد روی زمین تا به اکنون می‌نامد. با توجه به تمایل نولان به مضامین زمان دار، این شمارش معکوس ما را به روزی می‌برد که جهان برای همیشه دستخوش تغییر می‌‌شود.

اوپنهایمر در اولین نگاه چیزی کم از دیگر شاهکارهای نولان ندارد. ساعت برای قهرمانی که قرار است دنیا را برای همیشه تغییر دهد در حال تیک تاک است. سپس صدای رابرت داونی جونیور که نقش لوئیس استراوس تاجر را بازی می‌کند می‌آید که موضوع فیلم را مشخص می‌کند: «مردی که زمین را تکان داد».

فاواپرس / فیلم اوپنهایمر اثر کریستوفر نولان

اگر توجه کنید متوجه خواهید شد که لینک یوتیوب Oppenheimer ویدیویی لایو است و این به این خاطر است که هر بار که آن را تماشا می‌کنید، شمارش معکوس، زمان دقیقی را که به انتشار فیلم مانده نشان دهد.

فاواپرس / فیلم اوپنهایمر اثر کریستوفر نولان

نولان این فیلم را از کتاب برنده جایزه پولیتزر پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر نوشته کای برد و مارتین جی شروین اقتباس کرده و به عنوان تهیه کننده فیلم نیز فعالیت می‌کند. با توجه به تیزر می‌توان گفت نولان و مورفی هردو تحقیقات گسترده‌ای برای درآمیختن جزئیات بسیار کوچک دانشمند واقعی داستان انجام داده‌اند.

یونیورسال همچنین تصویر جدیدی از کیلین مورفی در نقش اوپنهایمر در سبک قدیمی سیاه و سفید منتشر کرد.

فاواپرس / فیلم اوپنهایمر اثر کریستوفر نولان

نولان همراه با مورفی، بلانت و داونی جونیور، بازیگران برجسته دیگری نظیر مت دیمون، فلورانس پیو، رامی ملک، دین دیهان و بنی سافدی را برای اوپنهایمر به بازی گرفته است. تصاویر زیبای سیاه و سفید این فیلم توسط هویت ون هویتما فیلمبرداری شده که پیش از این با نولان در فیلم‌هایی نظیر دانکرک، میان ستاره ای و تِنِت همکاری داشته است. Oppenheimer در تاریخ ۲۱ جولای سال آینده در سینماها اکران می‌شود.

  

پیام بگذارید