اولین حضور عمومی شهره لرستانی با استایل کاملا مردانه بدون کلاه + عکس

شهره لرستانی که خبر تطبیق جنسیت خود را در ۵۶ سالگی اعلام نموده بود، به تازگی اولین حضور عمومی خود با استایل کاملا مردانه بدون کلاه را تجربه کرد.

به گزارش فاواپرس، شهره لرستانی (مازیار لرستانی) که خبر تطبیق جنسیت خود را در ۵۶ سالگی اعلام نموده بود، به تازگی اولین حضور عمومی خود با استایل کاملا مردانه بدون کلاه را تجربه کرد.

چندی پیش مازیار لرستانی اعلام کرد که به زودی هورمون تراپی را آغاز می‌کند و دیگر موهایش را نیز با کلاه نخواهد پوشاند. او خبر تطبیق جنسیت خود را در ۵۶ سالگی‌اش اعلام کرده است.

فاواپرس / اولین حضور عمومی شهره لرستانی با استایل کاملا مردانه بدون کلاه

هنوز دو هفته از این خبر نگذشته بود که او با استایل کاملا مردانه عکسی از خودش منتشر کرد. مازیار لرستانی با انتشار عکس زیر نوشته است:

دل خلقی ست در مشتم / امید مردمی خاموش هم پشتم / کمان کهکشان در دست / کمانداری کمانگیرم / شهاب تیزرو تیرم / ستیغ سربلند کوه مآوایم / به چشم آفتاب تاره رس جایم / مرا تیر است آتش پر / مرا باد است فرمان بر / ولیکن چاره را امروز زور و پهلوانی نیست / رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست / در این میدان / بر این پیکان هستی سوز سامان ساز / پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز.

شکست عشقی و ازدواج شهره لرستانی (مازیار لرستانی)

یکی از حواشی زندگی مازیار لرستانی مربوط به داستان عاشق شدنش است که قبل از تطبیق جنسیت اتفاق افتاد. او در این باره گفته است: موقعی داستان شکست عشقی ساده و یک خطی برایم اتفاقی بسیار عظیم و سهمگین بود و باعث شد احساس شکستی بزرگ بکنم. موج غم من را در خود غرق کرد و به دامن افسردگی پناه بردم در این مدت ۸ سال از بازیگری جدا شدم و تنهایی و بیماری باعث افزایش ۴۰ کیلویی وزنم شد. بعد از مدت ها به کمک روانشناس دوباره به بازیگری برگشتم

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟