تست هوش: اگر باهوشی بگو کدام دندانپزشک یک قاتل است؟

تست هوش شناسایی دندانپزشک قاتل: آیا می‌توانید تشخیص دهید کدام یکی از دندانپزشکان قاتل است؟

تست هوش شناسایی دندانپزشک قاتل: آیا می‌توانید تشخیص دهید کدام یکی از دندانپزشکان قاتل است؟ تصویر دو دندانپزشک را نشان می دهد که در حال انجام کارشان هستند. اما شواهد موجود در تصویر حاکی از این است که یکی از دندانپزشکان یک قاتل است. حالا ما شما را به چالش می کشیم تا با کمک ضریب هوشی خود آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل را حل کنید.


برخی ها می گویند ارسطو یکی از علاقه مندان معماها و تست های هوش بوده است. زیرا این معماها مغز شما را فعال نگه می دارند و باعث می شوند که همیشه تحت هر شرایطی خلاق و آماده باشید. آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل نیز یکی از همین گونه معماها است که در آن شما باید تشخیص دهید چه کسی یک دندانپزشک نیست. به هر حال، اگر آماده اید پس بیایید شروع کنیم.

تست هوش شناسایی دندانپزشک قاتل

فاواپرس / تست هوش: اگر باهوشی بگو کدام دندانپزشک یک قاتل است؟

اگر فکر می کنید بسیار باهوش هستید پس آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل را حل کنید. چالش این است تا تشخیص دهید کدام دندانپزشک یک قاتل است. در تصویر شما می توانید دو دندانپزشک را ببینید که هر دو در حال انجام وظیفه شان هستند. اما همان گونه که گفتیم یکی از این دو نفر یک قاتل است. اکنون ما از شما می خواهیم تا دیر نشده، دندانپزشک قاتل را شناسایی کنید. به نظر شما کدام دندانپزشک یک قاتل است؟

این تست هوش خیلی سخت نیست! برای راحت‌تر شدن کار پیشنهاد می کنیم لحظه ای چشمان تان را ببندید و خوب حواس تان را جمع کنید. بعد تصویر را با دقت بررسی کنید. اما به خاطر داشته باشید، جواب در پایان صفحه قرار دارد.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش شناسایی دندانپزشک قاتل

آیا توانستید دندانپزشک قاتل را شناسایی کنید؟ قاتل کیست؟ ما مطمئنیم افراد باهوش موفق شده اند که آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل را حل کنند. شما چطور؟

خوب به هر حال، اگر تا هنوز موفق به تشخیص قاتل نشدید، نگران نباشید. برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

فاواپرس / تست هوش: اگر باهوشی بگو کدام دندانپزشک یک قاتل است؟

پاسخ آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل، فرد سمت راست تصویر، همان پیرمرد است.

آیا می‌دانید؟

خستگی روحی واقعا آزار دهنده است، زیرا بر قابلیت های ذهنی تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، دوش بگیرید یا به پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا هم بازی های فکری و معماهای چون آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل را حل کنید.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟