گزارش «نگاهی به GITEX 2022» منتشر شد

عصر امین کارآفرین: گزارش «نگاهی به GITEX 2022» با تلاش شرکت عصر امین کارآفرین تهیه و منتشر شد.

به گزارش فاواپرس، گزارش «نگاهی به GITEX 2022» به همت تیم تحقیق و توسعه کسب و کار این شرکت در نیمه اول آبان‌ماه ۱۴۰۱ تهیه شده است. در این گزارش سعی شده است تا آخرین روندهای فناورانه، اخبار و تازه‌های جهان، مسابقات استارت‌آپی، و نشست‌های فین‌تکی برگزار شده در این رویداد، مورد بررسی قرار گیرد.

از نکات قابل توجه در این گزارش، مروری بر چکیده رویدادهای فین‌تکی، اعم از نشست‌ها و پنل‌ها می‌باشد. هم‌چنین، این گزارش به زیست بوم برخی از مهم‌ترین فعالین فین‌تکی حاضر در GITEX 2022 نگاهی اجمالی داشته است. این فعالین شامل استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، انکباتورها و نهادهای آکادمیک فعال در حوزه‌های پی‌تک، بانک‌تک، رگ‌تک، رمیتنس، ولث‌تک، رمزارز، اینشورتک، تحلیل داده، لندتک، مدیریت مالی و تامین مالی جمعی می‌باشند.

جیتکس (نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج‌فارس)، با نام مستعار هفته فناوری GITEX یک نمایشگاه فناوری است که هر ساله در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. در رویداد امسال ۴۵۰۰ شرکت‌کننده نمایشگاهی از ۱۴۰ کشور، ۷۵۰ استارتآپ، ۴۰۰ سرمایه‌گذار خطرپذیر، و ۱۰۰۰۰۰ بازدید کننده از سرتاسرجهان حضور داشته‌اند.

برای مطالعه متن کامل این گزارش فایل زیر را دانلود نمایید:

دانلود متن کامل گزارش نگاهی به GITEX 2022

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟