کمپ صعود پرداخت الکترونیک با حمایت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در دانشگاه قزوین برگزار شد

مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، «کمپ صعود پرداخت الکترونیک» را برگزار کرد.

فاواپرس:‌ مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، «کمپ صعود پرداخت الکترونیک» را برگزار کرد. در این رویداد بیش از ۱۴۰نفر در قالب ۵۴ ایده ثبت نام کردند که از این میان یازده تیم به مرحله نهایی راه‌یافتند و در روز پنج‍شنبه یازدهم اسفندماه در کنار منتورهای این رویداد ایده‌های خود را اتقاء دادند و بوم کسب و کاری خود را طراحی کردند.

به گزارش پرداخت الکترونیک پاسارگاد، در روز پایانی این رویداد تیم‌های برگزیده ایده‌های خود را برای داوران ارائه و تشریح کردند و داوران پس از بررسی ایده‌ها در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر از تمامی تیم‌های راه‌یافته به مرحله پایانی  به تیم نخست ۳۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۵ میلیون تومان و به دو تیم در جایگاه سوم ۲۰ میلیون تومان اهدا کردند.

فاواپرس / کمپ صعود پرداخت الکترونیک با حمایت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در دانشگاه قزوین برگزار شد

این رویداد با هدف معرفی صنعت پرداخت به دانشجویان، جذب استعداد‌های دانشجویی، شناسایی ایده‌های به‌روز و ایجاد بستر مناسب جهت شناسایی استعدادها؛ این فرصت را برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دارای ایده و جویای کار فراهم آورد، تا با ارائه ایده‌های خود امکان عملی ساختن رویاهای خود را داشته باشند.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟