روایت جدید از قتل پسر و عروس پزشک معروف ایرانی در آمریکا

محمد میلاد ناصری و زهره صادقی پسر و عروس دکتر ناصری فوق تخصص جراحی قلب و عروق که طبیبی نامی در جامعه پزشکی ایران و منطقه است، جمعه گذشته در اقدامی جنایتکارانه در سیاتل آمریکا به قتل رسیدند اما کمتر رسانه ای در کشور تلاش کرد تا روایت واقعی این فاجعه را از زبان صاحبان اصلی اش بشنود و نشر دهد.

فاواپرس: پسر و عروس پزشک معروف ایران و منطقه، روز جمعه در در سیاتل آمریکا به قتل رسیدند اما کمتر رسانه‌ای تلاش کرد تا روایت واقعی فاجعه را از زبان صاحبان اصلی‌اش بشنود.

محمد میلاد ناصری و زهره صادقی پسر و عروس دکتر ناصری فوق تخصص جراحی قلب و عروق که طبیبی نامی در جامعه پزشکی ایران و منطقه است، جمعه گذشته در اقدامی جنایتکارانه در سیاتل آمریکا به قتل رسیدند اما کمتر رسانه ای در کشور تلاش کرد تا روایت واقعی این فاجعه را از زبان صاحبان اصلی اش بشنود و نشر دهد.

وقتی از جریان ما وقع می پرسیم، بی وقفه شانه هایش تکان می خورد: دخترم، عروسم، زهره صادقی کمک استاد و راهنمای دانشجوهای تازه وارد بود، در دوران کرونا که بیشتر فعالیت ها صورت مجازی به خود گرفت، زهره هم از طریق فضاهای صوتی با مخاطبانش در ارتباط بود، البته این وضعیت بعد از کرونا هم به دلیل ناراحتی جسمی که او داشت در خانه ادامه پیدا کرد، میلاد هم در کنار کار به او کمک می کرد، این اواخر اما مزاحم هایی پیدا کرده بودند.

فاواپرس / ماجرای عجیب قتل یک زن ایرانی در واشنگتن توسط راننده کامیون!

چه کسانی برایشان مزاحمت ایجاد می کردند؟

به طور طبیعی در فضای نت یک عده ای بیکارند و مزاحمت ایجاد می کنند که البته بچه ها خودشان از عهده ی مشکل بر می آمدند اما کار یکی از مزاحمین با مراجعه به پلیس هم خاتمه پیدا نکرد. مراجعات مکرر به پلیس و مراجع قضایی و تشکیل پرونده و در نهایت حکم قضایی برای بازداشت خاطی هیچکدام فرد بیمار را از آزار روانی این خانواده باز نداشت.

پلیس در این زمینه توصیه هایی هم داشته؟

بله گفتند فنس های خانه را تغییر بدهید، دیوار چوبی بکشید، دوربین بگذارید و … این توصیه ها همه انجام شد، جز این که قرار بود به محض ورودش به ایالت…. دستگیر بشود که نشد! همسایه ها و شاهدان عینی گفته اند که تقریبا سه روز او با وانت قرمز رنگش در حوالی خانه ی میلاد دیده شده اما پلیس در این خصوص اقدامی از خود نشان نداده!

فاواپرس / ماجرای عجیب قتل یک زن ایرانی در واشنگتن توسط راننده کامیون

آیا شاهدی بر جریانات شب حادثه وجود دارد؟

عروسم دو عمل جراحی در ناحیه کمر پشت سر گذاشته بود که امکان تحرک را از او می گرفت، مادر زهره این مدت را برای کمک در طبقه پایین منزل بچه ها مستقر بود، در شب حادثه ظاهرا طبق عادت وضو می گیرد تا برای خواب آماده شود که پشت پنجره کسی را می بیند، حین صدا زدن میلاد و زهره، شیشه با سنگ خرد شده و مرد مهاجم با لباس و کفش شبه نظامی وارد خانه می شود، با دیدن مادر و اطمینان از این که میلاد و زهره در طبقه دوم هستند در حالیکه قصد رفتن به طبقه ی بالا را داشته با ممانعت میلاد مواجه می شود. میلاد با جلب توجه مردم مهاجم به خود مادر را از مهلکه فراری می دهد.

مادر عروسم برای جلب کمک به خانه ی همسایه ها مراجعه می کند، اما در همین هنگام فرد مزاحم ضمن مشاجره و درگیری، با شلیک تیر مستقیم میلاد را از پا انداخته و به طبقه ی دوم حمله ور می شود.

تا این زمان هنوز از پلیس خبری نیست؟


خیر پلیس با وجود این که به میلاد اطمینان داده بود که مراقب اوضاع هست، پانزده دقیقه بعد از آغاز حادثه به محل وقوع جرم می رسد. در این مدت میلاد در طبقه اول و زهره در طبقه دوم مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. مادر زهره صدای این شلیک ها را خودش شنیده است.

و فرد مهاجم؟

در مجموع ۴ تیر شلیک شده! و به نظر می رسد که فرد ضارب به دلیل نداشتن مشاعر درست، با تیر چهارم خودش را به قتل رسانده است.

فاواپرس / روایت جدید از قتل پسر و عروس پزشک معروف ایرانی در آمریکا

ماجرای عجیب قتل یک زن ایرانی در واشنگتن توسط راننده کامیون! +‌ ویدیو

یک زوج ایرانی، زهره صادقی ۳۳ ساله و محمدمیلاد ناصری ۳۵ ساله، ساکن ردموند از ایالت واشنگتن بامداد روز جمعه با ضرب گلوله کشته شدند.

یک راننده کامیون ۳۸ ساله و ایرانی به نام رامین خداکرم رضایی، اخیرا در ردموند واشنگتن مرتکب قتل عجیبی شد. او با بالا رفتن از پنجره یک خانه در ساعت ۲ بامداد، در ابتدا یک زن جوان پادکستر به نام زهره ۳۳ ساله و همسرش، محمد ناصری ۳۵ ساله که به عنوان مهندس نرم افزار در آمازون مشغول به کار بود را به قتل رساند و سپس به خودش شلیک کرد.

فاواپرس / ماجرای عجیب قتل یک زن ایرانی در واشنگتن توسط راننده کامیون!

رامین خداکرم رضایی ۳۸ ساله، یک راننده کامیون ایرانی مقیم تگزاس، عاشق این زن متاهل ایرانی شده بود. رامین از طریق پادکست این زن ایرانی با وی آشنا شده و پس از آن با او ملاقات می‌کند. پس از این ملاقات رامین برای ۱۸ ماه او را دنبال کرده و مرتب برای او گل می‌فرستاده و با پیام‌ها و تماس‌های خود ایجاد مزاحمت می‌کرده است …

پس از ایجاد مزاحمت‌های طولانی، این زوج جوان تصمیم می‌گیرند شکایتی را علیه «رامین» ثبت کنند. پلیس از او خواسته بود که هیچگونه تماسی با این خانواده نداشته باشد اما «رامین» بدون توجه به گزارش پلیس به مدت چندماه این خانواده را مورد آزار و اذیت قرار داده و در نهایت آن‌ها را به قتل رساند و سپس خود نیز خودکشی می‌کند.

گویا زهره کمرش رو عمل کرده و به مراقبت ۲۴ ساعته احتیاج داشته است. رامین از پنجره‌ی اتاق مادر زهره که باها آن‌ها زندگی می‌کرده وارد خانه شده اما مادر وی توانسته فرار کند. تا زمان رسیدن پلیس برای زهره دیگه دیر شده بود. اما پلیس میلاد را نزدیک در ورودی خانه پیدا کرده و سعی کرده‌اند او را نجات دهند ولی متاسفانه بی‌فایده بوده است.

رامین حدود سه هفته‌ی پیش، توی در روز، ۸۲ تا پیام تلگرام برای میلاد، پیش از 100 پیام هم برای زهره ارسال کرده بوده است!

فاواپرس / ماجرای عجیب قتل یک زن ایرانی در واشنگتن توسط راننده کامیون!

بر اساس صفحه لینکداین، این زن و شوهر هر دو مهندس نرم‌افزار بوده‌اند. زهره در Promontory MortgagePath و میلاد در ژانویه ۲۰۲۲ پس از کناره‌گیری از گوگل به عنوان مهندس نرم‌افزار به آمازون پیوسته بود.

این زوج حدود سال ۲۰۱۱ ازدواج کرده بودند و خانه خود در ردموند را در سال ۲۰۲۱ خریده بودند.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟