خدمات پشتیبانی؛ بزرگ‌ترین بخش درآمدی توسن

گزارش فعالیت ماهانه منتهی به پایان دوره مالی شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین با نماد توسن به‌تازگی روی سامانه کدال قرار گرفته است.

فاواپرس: گزارش فعالیت ماهانه منتهی به پایان دوره مالی شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین با نماد توسن به‌تازگی روی سامانه کدال قرار گرفته است.

براساس این گزارش توسن از ابتدای سال مالی( اول دی‌ماه ۱۴۰۱) تا روز پایانی سال ۱۴۰۱ توانسته ۱۰۴ میلیاردتومان درآمد داشته باشد که ۱۰۲ میلیاردتومان از این درآمد حاصل فعالیت‌های خدمات پشتیبانی است. همچنین اطلاعات کدال نشان می‌دهد توسن در اسفندماه فعالیت درآمدی در حوزه سخت‌افزار نیز داشته است.

طبق اطلاعات کدال میزان درآمد شناسایی شده توسن تا پایان دوره مالی منتهی ۳۰/۰۹/۱۴۰۱ حدود ۵۸۵ میلیاردتومان است که بیشترین سهم در کسب این درآمد به فعالیت‌های خدمات پشتیبانی اختصاص دارد.

همچنین نکته‌ای که در اطلاعات کدال قابل توجه است، این است که توسن در حالی که تا پایان سال مالی خود یعنی پایان آذرماه ۱۴۰۱ درآمدی در حوزه سخت افزاری نداشت، در یک ماهه پایانی سال ۱۴۰۱ حدود ۱۹ میلیاردتومان از فعالیت‌های مربوط به حوزه سخت‌افزاری درآمد داشته است. این نشان می‌دهد که توسن در اسفندماه سال گذشته در حوزه سخت‌افزار نیز فعالیت داشته و توانسته درآمد کسب کند.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟