همه چیز درباره دریافت وام با کارت یارانه و سهام عدالت +‌ ویدیو

رییس بانک مرکزی به تازگی گفته است که مردم می‌توانند با وثیقه گذاشتن کارت یارانه و سهام عدالت می‌توانند وام دریافت کنند.

دریافت وام با کارت یارانه و سهام عدالت موضوعی است که همواره در طول چند سال اخیر مطرح شده است. اما هر بار که یارانه بگیران یا دارندگان سهام عدالت به بانک‌ها مراجعه کرده‌اند، با خلاف این موضوع مواجه شده‌اند.

در طول یک هفته اخیر نیز برخی رسانه‌های داخلی مدعی پرداخت وام ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومانی با وثیقه گذاشتن کارت یارانه و سهام عدالت شده اند. اما در این میان برخی یارانه بگیران در شبکه‌های اجتماعی پیام‌های منتشر کرده اند که نشان می‌دهد آن‌ها به بانک‌ها مراجعه کرده اند، اما خبری از وام با وثیقه کارت یارانه و برگه سهام عدالت نبوده است.

فاواپرس / همه چیز درباره دریافت وام با کارت یارانه و سهام عدالت

البته رییس بانک مرکزی به تازگی گفته است که مردم می‌توانند با وثیقه گذاشتن کارت یارانه و سهام عدالت می‌توانند وام دریافت کنند.

فرزین همچنین معتقد است که در سال گذشته نیز یارانه بگیران و سهامداران عدالت نیز می‌توانستند با کارت یارانه و سهام عدالت وام بگیرند. اما همه چیز به میزان وام درخواستی آن‌ها بستگی داشته و دارد.

علاوه بر این رییس بانک مرکزی اعلام کرده است که پرداخت وام با کارت یارانه و سهام عدالت به بانک‌های خصوصی و دولتی ابلاغ شده است. اما آنطور که از حرف‌های فرزین پیداست، تنها بانک‌های دولتی زیر بار مصوبه رفته اند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟