سه رنگ جدید به کارت‌های بلوبانک اضافه شد

بلوبانک در جدیدترین خدمات خود سه رنگ رزگلد، زرد و بنفش را به کارت‌های بانکی خود اضافه کرده است.

فاواپرس: بلوبانک در جدیدترین خدمات خود سه رنگ رزگلد، زرد و بنفش را به کارت‌های بانکی خود اضافه کرده است. از این پس کاربران این نئوبانک می‌توانند شش گزینه برای انتخاب رنگ مورد علاقه کارت خود داشته باشند و سال ۱۴۰۲ را با بلوکارتی جدید آغاز کنند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، از ابتدای شروع کار این نئوبانک، عنصر رنگ به عنوان یکی از مفاهیم اساسی و مهمی که هویت برند بلو را به مخاطبان منتقل می‌کند، مورد توجه قرار داشت. واژه بلو قبل از هر چیز تداعی‌کننده رنگ در ذهن مخاطبان است و به همین دلیل رنگ به عنوان عنصر غالب بلوکارت‌ها انتخاب شده است.

تا پیش از این، بلوکارت‌ها با سه رنگ آبی، قرمز و سبز طراحی شده بودند که هر کدام بنا به سلیقه متنوع کاربران بلوبانک مورد توجه قرار گرفتند. علاوه بر این سه رنگ، کارت‌ مشکی هم برای کاربران خاص بلوبانک طراحی شده که منحصربه‌فرد است و برای کاربرانی صادر می‌شود که ۱۰ دعوت موفق از دوستان خود را در کارنامه‌شان داشته باشند. حالا در کنار این رنگ‌ها، رزگلد، زرد و بنفش هم به مجموعه کارت‌های بلو اضافه شده تا رنگین‌کمانی از کارت‌ها برای کاربران قابل سفارش باشد.

چطور می‌توان رنگ کارت بلوبانک را عوض کرد؟

تمامی کاربران بلوبانک در صورت تمایل می‌توانند بلوکارت فعلی خود را با یکی از رنگ‌های جدید تعویض کنند. برای این کار کافیست که کاربر به منوی کارت در اپلیکیشن بلوبانک مراجعه کرده و گزینه تعویض بلوکارت را انتخاب کند. با ورود به این بخش دو گزینه شماره کارت فعلی و شماره کارت جدید پیش‌ روی کاربر قرار می‌گیرد. برای انتخاب گزینه اول، لازم است متقاضی کارت فعلی‌‌اش را همراه داشته باشد. در صورتی که بلوکارت‌ مفقود شده یا به سرقت رفته باشد، می‌توان گزینه شماره کارت جدید را انتخاب کرد.

فاواپرس / سه رنگ جدید به کارت‌های بلوبانک اضافه شد / چطور می‌توان رنگ کارت بلوبانک را عوض کرد؟

کاربر پس از طی این مرحله وارد بخش انتخاب رنگ می‌شود و می‌تواند بلوکارت تازه خود را به رنگ مورد علاقه خود دربیاورد. پس از انتخاب رنگ و تعیین محل دریافت بلوکارت جدید می‌توان کارت بانکی تازه خود را به فاصله چند روز دریافت کرد.

کارتی با طراحی منحصر به فرد

گفتنی است برای طراحی بلوکارت‌‌ها از سبک‌های طراحی مینیمال الهام گرفته شده تا عناصری ساده اما جذاب، تشکیل‌دهنده این کارت‌ها باشد. به همین دلیل تمامی اطلاعات هویتی صاحبان کارت که معمولاً در بخش جلویی کارت حک می‌شود، به پشت کارت منتقل شد و جلوی کارت به محلی برای نمایش مفاهیم اصلی برند به‌عنوان یک بانک جدید، مدرن و دوست‌داشتنی تبدیل شد. این موضوع باعث شده بلوکارت‌ها نسبت به سایر کارت‌های بانکی، از طراحی ویژه و منحصربه‌فردی برخوردار شوند و توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کنند.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی متقاضیان، به‌ویژه قشر جوان، شروع کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی کاملاً آنلاین و از طریق اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یا نصب اپلیکیشن بلوبانک، می‌توانند به سایت بلوبانک مراجعه کنند.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟