عکس‌های خبرساز آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری

تصاویری از تولد آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری‌اش در فضای مجازی منتشر گردیده که حسابی خبرساز شده است.

فاواپرس: تصاویری از تولد آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری‌اش در فضای مجازی منتشر گردیده که حسابی خبرساز شده است. وی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

یه شب هایی برای آدم فراموش نشدنیه انگار خوابی انگار دنیا برای توِ و دوست نداری از خواب پاشی سپاس برای اینکه شبمو پر از قشنگی کردین

فاواپرس / عکس‌های خبرساز آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری

فاواپرس / عکس‌های خبرساز آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری

فاواپرس / عکس‌های خبرساز آزاده زارعی در جشن تولد لاکچری

بیوگرافی آزاده زارعی

آزاده زارعی متولد 10 خرداد 1368 در اصفهان ، بازیگر و منشی صحنه است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد که با منشی گری شروع کرد سپس بعنوان بازیگر در نقش باران سریال آوای باران به شهرت رسید.

وی در یک خانواده 5 نفره با یک برادر بزرگتر و یک برادر کوچکتر در اصفهان چشم به جهان گشود و از همان کودکی هنر قلم زنی روی مس و نقره را از پدرش آموخت.

زارعی فعالیت هنری خود را فیلم برف روی شیروانی داغ به کارگردانی و نویسندگی محمدهادی کریمی در سال 1389 بعنوان منشی صحنه شروع کرد.

اولین حضور آزاده زارعی در جلوی دوربین هم سال 1389 در 21 سالگی بود با نقش یک پسر لات کچل در فیلم آمین خواهیم گفت به کارگردانی سامان سالور آغاز شد. اما این فیلم بدلیل تیپ پسرانه و بدون موی او با ممنوعیت اکران مواجه شد تا اینکه با رضایت مراجع در سال 1394 بروی پرده سینما رفت.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟