ماجرای جنجالی عشق مادربزرگ 60 ساله و پسر 21 ساله

در عالم عشق و عاشقی گاهی اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد و کسانی در کنار هم قرار می‌گیرند که رابطه‌ی آن ها نشدنی به نظر می‌رسد.

فاواپرس: در عالم عشق و عاشقی گاهی اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد و کسانی در کنار هم قرار می‌گیرند که رابطه‌ی آن ها نشدنی به نظر می‌رسد، مثل پم شستین ۶۰ ساله و جاناتان لانگوین ۲۱ ساله که هر دو اهل آمریکا هستند. این زوج با ماجرای عشق خود خبرساز شده‌اند، از اولین آشنایی شان تا چالش‌هایی که با آن‌ها رو به رو بوده‌اند.

عشق مادربزرگ 60 ساله و پسر 21 ساله در نگاه اول

فاواپرس / ماجرای جنجالی عشق مادربزرگ 60 ساله و پسر 21 ساله

پم شستین ۶۰ ساله و جاناتان لانگوین ۲۱ ساله در سال ۲۰۱۸ از طریق یک اپلیکیشن دوست یابی با یکدیگر آشنا شدند. پم که بعد از دریافت پیام از جاناتان در اپلیکیشن دوستیابی بسیار هیجان زده شده بود، می گوید عشق شان را واقعی و در نگاه اول توصیف کرده است.

پم در ابتدا به خاطر اختلاف سنی زیادش با جاناتان نسبت به این رابطه مردد بود، اما نمی توانست حسی که میان او و جاناتان وجود داشت را نادیده بگیرد. آن ها به یکدیگر علاقمند شدند و جاناتان اذعان کرد که تنها ۱۹ سال دارد. علیرغم هنجارهای اجتماعی، آن ها تلاش خود را برای موفقیت عشق نامتعارف خود به کار بستند.

پم ۶۰ ساله که خود صاحب فرزند و نوه است، وقتی دید که جاناتان با علم به این موضوع به سراغش آمده بسیار متعجب شد. بعد از چند تماس تصویری، جاناتان از ایالت مینه سوتا برای دیدار با پم به ایالت اوکلاهاما آمد. پس از ملاقات رو در رو، پم به جاناتان دل باخت و رابطه عاشقانه ی آن ها شروع شد.

پم خیلی زود تصمیم گرفت جاناتان را به دخترهایش معرفی کند

فاواپرس / ماجرای جنجالی عشق مادربزرگ 60 ساله و پسر 21 ساله

بعد از آن دیدار، پم و جاناتان چند روزی را با یکدیگر گذراندند تا اینکه وقت بازگشت جاناتان رسید. پم اما دلش نمی خواست جاناتان برود و از او خواست پیشش بماند. جاناتان هم بی معطلی پذیرفت و تصمیم گرفت به کلی به اوکلاهاما نقل مکان کند.

پم هم تصمیم گرفت در یک دیدار جاناتان را به دخترهایش معرفی کند. در آن ملاقات، دختران پم با روی گشاده از عشق میان مادرشان با پسری بسیار جوان تر از خود استقبال کردند.

جاناتان هم البته باید رابطه ی خود با پم را برای پدر و مادرش توضیح می داد اما آن ها هم مخالفتی با این موضوع نداشتند.

«جاناتان عشق زندگی من است و برایم مهم نیست بقیه چه فکر می کنند»

فاواپرس / ماجرای جنجالی عشق مادربزرگ 60 ساله و پسر 21 ساله

چند هفته بعد اما ملاقات پم و جاناتان با دوستان پم آنطوری که پم انتظار داشت پیش نرفت. در آن دیدار دوستان پم از صحبت با جاناتان خودداری کردند که به سکوتی ناخوشایند انجامید. آن ها بعداً به پم هشدار دادند که جاناتان در این رابطه از سوء استفاده خواهد کرد. پم می گوید: «یکی از دوستانم گفت جاناتان جای نوه ام است و من باید بروم پیش روانشناس. خیلی دلخور شدم.» بعد از این اتفاق پم تصمیم گرفت این دوستانش را برای همیشه از زندگی خود حذف کند.

پم می گوید فکر جاناتان قلبش را لبریز از شادی می کند و او همان نیمه ی گمشده ای است که همه ی عمر به دنبالش بود. گرچه بعضی از نزدیک ترین دوستانش به خاطر جاناتان به او پشت کردند، اما پم می گوید که با همه ی وجودش مطمئن است که انتخاب درستی داشته است. به گفته ی پم، عشق میان او و جاناتان ارزش جنگیدن دارد و او می خواهد هر چه در توان دارد برای مستحکم نگه داشتن رابطه شان انجام دهد.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟