ترس سلبریتی‌ها از انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز

انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز به دلیل نگرانی و ترس سلبریتی‌ها از افشای روابطشان با این خواننده به حالت تعلیق درآمد.

فاواپرس: انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز به دلیل نگرانی و ترس سلبریتی‌ها از افشای روابطشان با این خواننده به حالت تعلیق درآمد.

بنا به گزارش‌ها برخی از ستاره های هالیوودی و دنیای موسیقی نگرانند که مبادا کتاب زندگینامه بریتنی اسپیرز، روابط عاشقانه کوتاه مدت آنها با این خواننده پرسروصدا را لو دهد؛ این نگرانی های حقوقی منجر به تاخیر در انتشار خاطرات او شده است.

توقف انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز

با ایجاد نگرانی‌های حقوقی در میان ادعاهای غافلگیرکننده، وکلای افرادی که گفته می‌شود نگران خاطرات این ستاره هستند، نامه‌هایی را به ناشر کتاب ارسال کردند که در نهایت منجر به توقف انتشار آن شده است.

فاواپرس / ترس سلبریتی‌ها از انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز

گفته می‌شود شرکت انتشاراتی سایمون اند شوستر (Simon & Schuster)، با دریافت نامه‌های حاکی از نگرانی از سوی وکلای این ستاره ها، اکنون در حال مشورت با تیم حقوقی خود است.

به دلیل هجوم ناگهانی اقدامات قانونی، کتاب خاطرات بریتنی اجبارا به حالت تعلیق درآمده است و انتظار می‌رود که خاطرات جنجالی و رسواکننده آن در پایان سال در دسترس عموم قرار گیرد.

فاواپرس / ترس سلبریتی‌ها از انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز

نشریه سان گزارش داده است که یک منبع اظهار کرده بریتنی در این کتاب «به طرز وحشیانه‌ای صادق» بوده که باعث شده است «بسیاری از ستارگان مشهور» «نگران و مضطرب» شوند. هنوز مشخص نیست که این افراد مشهور چه کسانی هستند.

این منبع به این روزنامه گفت: «نامه‌های حقوقی شدیداللحنی از سوی افرادی که بریتنی را می‌شناسند و از چیزی که او نوشته‌ می‌ترسند به ناشر ارسال شده است.»

او افزود در حال حاضر هیچ حرکت خاصی انجام نشده و در مورد زمان انتشار آن نگرانی وجود دارد.

خاطرات بریتنی همچنین به موضوع قیومیت او توسط پدرش می‌پردازد که در سال ۲۰۰۸ پس از مواجهه با بحران سلامت روان عمومی آغاز شد. پدر این خواننده به مدت ۱۳ سال کنترل امور مالی و شخصی‌ او را به عهده داشت. دوران قیومت او در نوامبر ۲۰۲۱ به پایان رسید.

پدر بریتنی اسپیرز که به مدت ۱۳ سال او را تحت قیومیت خود داشت.

کتاب او همچنین به ازدواج با سام اصغری و همچنین بسیاری از موضوعات دیگر می‌پردازد که او برای اولین بار در میان عموم مردم به آنها اشاره می‌کند.

فاواپرس / ترس سلبریتی‌ها از انتشار زندگینامه بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز و سومین همسرش، سام اصغری

منبعی که پیش‌تر به آن اشاره شد، محتوای برخی از قسمت‌های کتاب را افشا کرد و گفت: «افراد زیادی در این کتاب قربانی می‌شوند، در مورد روابط گذشته صحبت می‌شود که برخی از آنها برای اولین بار فاش می‌شوند.»

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟