خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن 25 ساله

بنا به ادعای رسانه‌ها، بنجامین میلپید همسر ناتالی پورتمن، ستاره معروف هالیوودی، با یک زن ۲۵ ساله به او خیانت کرده و حالا برای نجات ازدواج خود تقلا می‌کند.

به گزارش فاواپرس، رسانه‌ها ادعاهایی را مبنی بر خیانت همسر ناتالی پورتمن به وی با یک زن 25 ساله منتشر کرده و گفته‌اند که او اکنون در حال تقلا برای نجات ازدواج خود است.

این ادعا که اولین بار توسط رسانه فرانسوی Voici مطرح شد، از رابطه خارج از ازدواج بنجامین میلپید با کامیل اتین (Camille Étienne)، فعال محیط زیست فرانسوی خبر داد.

فاواپرس / خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن 25 ساله

یک منبع نزدیک به این زوج تایید کرد که پورتمن و میلپید هنوز با هم هستند و رابطه ادعایی «کوتاه بوده و تمام شده است.» این فرد از این اتفاق به عنوان «اشتباهی بزرگ» یاد کرد و ادعا کرد میلپید ۴۵ ساله از میزان اشتباه خود آگاه بوده و در تلاش است تا رابطه‌اش با پورتمن را ترمیم کند.

پورتمن و میلپید تاکنون درباره گزارش‌های اخیر اظهارنظر نکرده‌اند.

فاواپرس / خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن 25 ساله

این بازیگر ۴۱ ساله برنده اسکار و شوهر رقصنده‌ و طراح رقصش در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرده‌اند. یک منبع پیش‌تر گفته بود که این زوج سال گذشته برای مدتی از هم جدا شده بودند که البته به نظر می‌رسد ربطی به ماجرای اخیر نداشته باشد. با این حال گزارش‌ها از مطلع شدن پورتمن از رابطه خارج از ازدواج همسرش در ماه مارس سال جاری، ازدواج آنها را بار دیگر به مرکز توجهات آورده است.

یک منبع به Page Six گفت که پورتمن و میلپید در تلاشند تا مشکلات را حل کنند. به گفته او «بن هر کاری می‌کند که ناتالی پورتمن او را ببخشد. او خانواده‌شان را دوست دارد.» این منبع گفت پورتمن در مورد مسائل مربوط به ازدواجش به‌طرزی باورنکردنی تودار است.

پیش‌تر در جریان فیلمبرداری ۲۲روزه فیلم آینده پورتمن در نوامبر ۲۰۲۲ با عنوان می دسامبر (May December)، گفته می‌شد که مشکلات زناشویی پورتمن و همسرش «یک راز آشکار» بود. نمایش اولیه این فیلم در جشنواره فیلم کن با تحسین منتقدان همراه شد اما میلپید همسرش را در این رویداد مهم همراهی نکرد. با این حال گزارش ها حاکی از این است که این زوج در زمان جشنواره هنوز با هم بودند و پس از آن سعی کردند که این سیگنال را به دیگران بفرستند که همه چیز خوب پیش می‌رود.

آنها در ۲۶ ماه می در کنسرت بیانسه با هم دیده شدند و پس از آن در حال بوسیدن یکدیگر با هم عکس گرفتند.

فاواپرس / خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن 25 ساله

فاواپرس / خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن 25 ساله

نشریه Voici عکس‌هایی منتشر کرده که ظاهرا نشان می‌دهد در ۲۴ می، درست چند روز قبل از نمایش بوسه‌اش با پورتمن، میلپید و اتین ۲۵ ساله به‌طور جداگانه وارد دفتر میلپید می‌شوند و پس از گذشت دو ساعت، به فاصله ۱۰ دقیقه از آن خارج می‌شوند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟