اعضای جدید هیات مدیره انجمن تجارت الکترونیک تهران انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن تجارت الکترونیک تهران، روز شنبه ۳۱ تیرماه در ساختمان شماره سه اتاق بازرگانی برگزار شد.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط عمومی انجمن، صبح امروز مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن تجارت الکترونیک تهران، با حضور اکثریت اعضا و نماینده اتاق بازرگانی تهران، برگزار شد.

در ابتدای این نشست، نیما قاضی رئیس انجمن، گزارشی از فعالیت‌ها و اقداماتی که از شهریور سال 1400 تا امروز، در دوره دوم فعالیت‌های انجمن تجارت الکترونیک تهران، انجام شده بود، تشریح کرد و پس از آن گزارش وضعیت مالی و بازرس انجمن، قرائت شد که با رای اکثریت اعضا، به تصویب رسید.

فاواپرس / اعضای جدید هیات مدیره انجمن تجارت الکترونیک تهران انتخاب شدند

در ادامه این مجمع، رای گیری برای انتخابات هیات مدیره انجمن تجارت الکترونیک تهران انجام شد که ژوبین علاقبند، مجید رضوی، محمد خلج، نیما قاضی، سعید محمدی، محمدمهدی شریعتمدار و احسان جهانی به عنوان اعضای هیات مدیره و مصطفی امیری و محمدحسین جوادی به عنوان اعضای علی‌البدل، به مدت سه سال، برای دور سوم فعالیت‌های انجمن، انتخاب شدند.

همچنین شهاب‌الدین خدابخش به عنوان بازرس اصلی و محمد حکیمی به عنوان بازرس علی‌البدل، از سوی مجمع انتخاب شدند.

گفتنی است با تصویب اعضای حاضر در مجمع تعداد اعضای هیات مدیره از 5 نفر به 7 نفر افزایش پیدا کرد. همچنین، طول مدت فعالیت هیات مدیره نیز بر اساس اساسنامه تصویب شده در مجمع، از 2 به 3 سال تغییر کرد.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟