بازیگر کمدی تلویزیون، آرش میراحمدی درگذشت

ساعتی پیش در بیمارستان، آرش میراحمدی بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون درگذشت.

فاواپرس: مرجان صفابخش، همسر آرش میراحمدی در گفت‌وگویی با ایسنا خبر درگذشت وی را تایید کرد.

به گفته وی میراحمدی از صبح سه شنبه ( ۲۸ شهریور ماه) به کما رفت و لحظاتی پیش جان خود را از دست داد.

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی بود با بیماری مبارزه می‌کرد، از مدتی قبل به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه عصر امروز جان خود را از دست داد.

فاواپرس / آرش میراحمدی درگذشت

پژمان بازغی – رییس انجمن بازیگران خانه سینما – هم با انتشار تصویری از این بازیگر در صفحه خود در فضای مجازی از درگذشت این بازیگر خبر داد.

میراحمدی کارش را در دنیای تصویر در برنامه «نوروز ۷۲ » با علی عمرانی و مهران مدیری آغاز کرده بود.

آرش میراحمدی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۰ در فراشبند استان فارس و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبایی دانشگاه تهران بود که علاوه بر بازیگری، کار نویسندگی و کارگردانی هم می‌کرد.

او در برنامه‌های «خنده بازار»، «محله گل و بلبل» و سریال «بچه محل» هم بازی کرده بود.

سلفی خاطره ا‌نگیز آرش میراحمدی و خانواده‌اش

سلفی آرش میراحمدی به همراه خانواده خود که پس از تایید خبر درگذشت وی در فضای مجازی وایرال شدهاست.

فاواپرس / آرش میراحمدی درگذشت / سلفی خاطره ا‌نگیز آرش میراحمدی و خانواده‌اش

بیوگرافی آرش میراحمدی

آرش میراحمدی متولد تیرماه 1350 در فراشبند بازیگر سینما و تلویزیون بود که از مهم‌ترین آثار وی می‌توان به بازیگری در خنده بازار، محله گل و بلبل و بچه‌محل اشاره کرد. وی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبایی دانشگاه تهران بود که علاوه بر بازیگری، کار نویسندگی و کارگردانی هم می‌کرد. وی کارش در دنیای تصویر را با برنامه نوروز ۷۲ با علی عمرانی و مهران مدیری آغاز کرد.

فاواپرس / آرش میراحمدی درگذشت

آرش میراحمدی که مدتی بود با بیماری مبارزه می‌کرد، به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله ئی‌آرسی‌پی به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و در روز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ درگذشت.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟