پیش‌بینی یک بانک بین‌المللی:

اتریوم جای بیت کوین را می‌گیرد

گلدمن‌ساکس، غول بانکی وال‌استریت عقیده دارد با توجه به افزایش تسلط اتریوم در مقابل بیت کوین، اتریوم ممکن است در آنده از بیت‌کوین پیشی بگیرد.

به گزارش فاواپرس، در گزارش گلدمن‌ساکس آمده است: «با توجه به اهمیت استفاده واقعی در تعیین ذخیره ارزش، ارز اتریوم شانس زیادی برای جایگزینی بیت‌کوین دارد. اکوسیستم اتریوم از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند و راهی برای ایجاد برنامه‌های جدید در سیستم‌عامل خود فراهم می‌کند. اکثر برنامه‌های مالی غیرمتمرکز بر روی شبکه اتریوم ساخته می‌شوند و اکثر توکن‌های غیرقابل استفاده (NFT) با استفاده از این ارز خریداری می‌شوند. همچنین معاملات اتریوم از بیت‌کوین بسیار بیشتر است.»

این غول بانکی همچنین در ادامه نوشت: «اتریوم با میزبانی برنامه‌های مالی غیرمتمرکز و توکن‌های غیرقابل استفاده اولین ارزی است که این قابلیت‌ها را در بازار رمزارزها داراست. همچنین اتریوم بستری مناسب برای ذخیره امن و خصوصی اطلاعات است که می‌توان از آن درآمد کسب کرد»

بنابراین، ایجاد یک صفحه دیجیتال در بستر اتریوم می‌تواند به کاربران در ذخیره اطلاعات شخصی از جمله سابقه پزشکی، مالکیت دارایی، حقوق IP و موارد دیگر کمک کند. گلدمن‌ساکس از پلتفرم اتریوم به عنوان آمازون اطلاعات یاد می‌کند.


نهنگ اتریوم

قیمت اتریوم پس از صعود به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی ۴ هزار و ۴۰۰ دلار حدود ۵۰ درصد سقوط کرده و در حال حاضر حدود ۲۲۰ دلار معامله می‌شود. با این حساب ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای (SANTIMENT) خاطرنشان می‌کند که مقدار معاملات نهنگ اتریوم با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار دلار طی نه روز به بالاترین سطح ۴۰ ماه رسیده است.

یک روزنامه‌نگار حوزه بلاکچین نوشت: اخیرا احساس فروش شدید ایجاد شده است و به نظر می‌رسد بنیاد اتریوم در حال انحلال است. زیرا بنیاد اتریوم در ۱۷ می ۳۵ هزار اتریوم را به یک صرافی مشکوک منتقل کرده است. این انتقال زمانی صورت گرفته که قیمت اتریوم حدود ۳۲۸۰ دلار بود.


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.