مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد لغو شد + ویدیو

مارتین فورد در پستی اینستاگرامی فاش کرد که مبارزه اش با هالک ایرانی لغو شده است.

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد با اعلام این ستاره سینما و ورزش در در پستی اینستاگرامی لغو شد.

مارتین فورد در پستی اینستاگرامی فاش کرد که مبارزه اش با هالک ایرانی لغو شده است. این ستاره سینما و ورزش قرار بود با سجاد غریبی در ۳۰ آوریل یا ۱۰ اردیبهشت مبارزه کند اما فورد تایید کرده که این مبارزه لغو شده و تلویحاً هالک ایرانی را مقصر لغو این مسابقه اعلام کرده است.

مارتین فورد در ویدیویی که لحظاتی پیش منتشر کرد گفت: طبیعتاً من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می‌دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد لغو شد

فورد در بیانیه ای در این باره گفته است:

این بیانیه ای است که نمی خواستم مجبور به انتشار آن شوم اما شوربختانه، ۳۰ آوریل، مبارزه ام قرار است به تعویق بیافتد. این مسابقات همچنان پابرجاست اما بحث مبارزه ام است. این مسابقات همچنان برگزار خواهد شد و افراد فوق العاده و مبارزات همچنان حضور خواهند داشت. متاسفانه مبارزه من یکی از آن ها نخواهد بود، به خاطر دلایلی که از قدرت من خارج است. لازم نیست نابغه باشید تا به این دلایل پی ببرید. نمی خواهم مسیر توضیح دادن در موردشان را در پیش بگیرم زرا زمان و انرژی زیادی صرف شده است. هنوز هم سخت تمرین می کنم و اولین مبارزه رخ خواهد داد. مبارزه ای خواهد بود اما ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم با کی، چه زمانی و چرا، اما اتفاق خواهد افتاد.

چندی پیش مارتین فورد درباره سجاد غریبی گفته بود: او چیزی که تصور می‌کردم نبود. صادقانه فکر می‌کنم او فقط دنیا را با فوتوشاپ فریب داده. دیدنش از نزدیک به اندازه دیدن تصاویرش تاثیرگذار نیست. کلمه درست ناامیدکننده است. او کوچولو بود.

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد لغو شد


مارتین فورد در ادامه بیانیه خود گفته است:

طبیعتاً به شدت ناامید شدم که مبارزه ام با هالک ایرانی پیش نخواهد رفت، به ویژه با توجه به این واقعیت که وقت زیادی به برنامه تمرینی ام اختصاص داده و هر کاری انجام دادم تا اطمینان حاصل کنم که در بهترین شرایط ممکن برای پیشگام بودن در این مسابقات باشم. اگر چه دیگر در این مسابقات حضور نخواهم داشت، به دنبال شرکت در مسابقات Boxstar Celebrity Boxing به عنوان یک طرفدار هستم و حمایت کاملم از مبارزان شجاعی که شرکت دارند را اعلام می کنم، کسانی که برخی از آن ها برای اولین بار در زندگی شان در یک مسابقه بوکس حضور خواهند داشت. می خواهم از طرفدارانم به خاطر حمایت های مداومشان تشکر کنم و امیدوارم به زودی در یک ماهیت رقابتی به رینگ بازگردم.

به نظر می رسد که به زودی جایگزین مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی توسط ترتیب دهندگان این مسابقات اعلام شود.

سجاد غریبی نیز پیش از این در مصاحبه ها و پست های اخیرش نشانه هایی از لغو شدن مبارزه اش با مارتین فورد را بروز داده بود. در جریان یکی از مصاحبه هایش که پس از بازگشت به ایران، به دنبال رویارویی اش با مارتین فورد در دبی و آن اتفاقات جنجالی صورت گرفت، غریبی گفت:

نمی توانم به خانواده ام زنگ بزنم، وقتی به ایران بازگشتم نزد خانواده ام نرفتم. نمی توانم با پدر و مادرم صحبت کنم، وقتی با مادرم صحبت کردم او گفت فردی که در این ویدیو دیدم پسر من نبود، پسر من بسیار قوی تر از این است. قلبم می شکند وقتی نمی توانم با خانواده ام صحبت کنم. غرورم را از دست داده ام و نابود شده ام. چطور می توانم توضیح بدهم؟ آن ها فریبم دادند و زمین خوردم.

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد لغو شد

غریبی در ادامه صحبت هایش گفته بود :خانواده ام گفتند که می روی و کارش را تمام می کنی. آن ها فکر دیگری می کردند. چطور می توانم بخوابم یا استراحت کنم؟ شخصاً حال بدی دارم و نمی توانم بخوابم و این روزها قرص خواب می خورم. وقتی مادری این حرف ها را به فرزندش می زند، چطور می توان تحمل کرد؟ فشار زیاد است. حتی اگر یک دلار هم برای این مبارزه به من بدهند نمی توانم ادامه دهم.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.