اختلاف مالی دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه

شوهر خواهر سابق شکیرا دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه را فاش کرد.

به تازگی شریک زندگی سابق یکی از خواهران شکیرا، در مصاحبه‌ای دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه را فاش کرده است.

به گزارش فاواپرس، شکیرا و جرارد پیکه هفته‌ها پیش جدایی خود را اعلام کردند، اما هیچ گاه دلیل واقعی جدایی خود را نگفتند. آنها به خاطر صلاحدید خانواده خود نخواستند علت واقعی جدایی را اعلام کنند. همین امر شایعات بسیاری را به وجود آورد که ماجرای خیانت جرارد پیکه به شکیرا و فهمیدن او از طریق استخدام گروه کارگاهان خصوصی سردمدار تمام شایعه ها بود.

پول دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه

به تازگی شریک زندگی سابق یکی از خواهران شکیرا دلیل واقعی جدایی آنها را فاش کرد. روبرتو گارسیا، در مصاحبه‌ای اطمینان داد که خواهر زن سابقش و این بازیکن فوتبال به نظر رابطه‌ای عالی داشتند، اما در واقعیت مشکلاتی بین آنها وجود داشت. دلیل اصلی این مشکلات، ماه ها پیش آغاز شد و دلایل آن صرفا اقتصادی بود. در واقع دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه اختلافات مالی میان این دو بوده است.

فاواپرس / اختلاف مالی دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه

گارسیا گفت که پیکه از شکیرا مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری برای شغل دیگری درخواست کرد، اما او نپذیرفت، چراکه والدین شکیرا با این کار موافقت نکردند و ظاهرا آنها هستند که درباره امور مالی شکیرا، تصمیم نهایی را می‌گیرند.فاواپرس / اختلاف مالی دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه

از همان لحظه رابطه آنها با شکست مواجه شد که با دعواهای مداوم شروع شد و در نهایت آنها را از هم جدا کرد. او همچنین تاکید کرد که این خواننده موفق همیشه می‌دانست که رابطه‌اش با این فوتبالیست هرگز فراتر نمی‌رود. ظاهراً او فقط تصمیم گرفته بود که پیکه پدر فرزندانش باشد.

فاواپرس / اختلاف مالی دلیل واقعی جدایی شکیرا و جرارد پیکه

طبق آخرین اخبار وقتی خبرنگاران به خانه شکیرا رفتند، فقط خواهرش در خانه بود و درباره علت جدایی آن دو گفت: «جدایی شکیرا و جرارد چیزی بود که از قبل انتظارش را داشتیم».

او گفت که در حال حاضر خواهرش در خارج از اسپانیا است، اما به زودی به آنها می‌پیوندد. همچنین، خواهر شکیرا اذعان کرد که جرارد پیکه دیگر در خانه‌ای زندگی نمی‌کند که سال‌ها نقش شریک زندگی و پدر خانواده را بازی می‌کرد.

 

 


خبرهای مرتبط

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.