ثبت‌نام اینترنت رایگان کوپنی برای کم‌درآمدها شروع شد

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: سرپرستان خانوار سه دهک کم‌درآمد یارانه‌بگیر می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال کردن بسته اینترنت رایگان اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: سرپرستان خانوار سه دهک کم‌درآمد یارانه‌بگیر می‌توانند برای ثبت نام اینترنت رایگان و فعال کردن بسته آن اقدام کنند

به گزارش فاواپرس، جواد موحد درباره نحوه ثبت نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم درآمد یارانه بگیر، گفت: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت نام وارد صفحه ای شوند که گزینه مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می کنند.

فاواپرس / جواد موحد سازمان فناوری اطلاعات: ثبت‌نام اینترنت رایگان کوپنی برای کم‌درآمدها شروع شد

وی افزود: پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره جدید را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: در صورتی که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می توانند از طریق کد USSD و با وارد کردن #1234*4* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد حدودی خانوارهای مشمول این طرح را 8 میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

 

 


خبرهای مرتبط

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.