نخستین مجمع عمومی سالانه آسیاتک برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی سالانه مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، منتهی به اسفند 1400، پنج‌شنبه هفته جاری (30 تیر) در مرکز نوآوری و شتاب‌دهی «رایمون» برگزار می‌شود.

نخستین مجمع عمومی سالانه آسیاتک، پنج‌شنبه هفته جاری (30 تیر) در مرکز نوآوری و شتاب‌دهی «رایمون» برگزار می‌شود.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط‌عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت (منتهی به اسفند 1400) پنج‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

مجمع عمومی عادی سالانه مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، منتهی به اسفند 1400، پنج‌شنبه هفته جاری (30 تیر) در مرکز نوآوری و شتابدهی «رایمون» برگزار می‌شود. این نخستین مجمع عمومی این مجموعه بعد از ورود به بازار سرمایه و عرضه سهام آسیاتک است و مدیران این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین میزبان سهامداران حقیقی و حقوقی هستند. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این آدرس، در مراسم حضور داشته باشند.

اردیبهشت سال جاری، 15درصد از سهام این مجموعه در بازار بورس، عرضه اولیه شد و بیش از یک‌ونیم میلیون کد بورسی سهام آن را خریداری کردند. مجموعه آسیاتک از سال 1395 برای حضور در بورس و عرضه سهام اعلام آمادگی کرده است و شهریور سال گذشته، به عنوان پانصد و نود و سومین شرکت پذیرفته ‌شده در ﺑﺨﺶ «اطلاعات و ارتباطات»، گروه و طبقه «خدمات ارزش افزوده» با کد صنعت «۷۳۱۰» و نماد «آسیاتک، ASIATECH » در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.