برگزاری رویداد فینوهک برای حل چالش‌های روز فین‌تکی

مدیرعامل فینووا با اشاره به اینکه رویداد فینوهک با هدف سرمایه‌گذاری و حمایت از شکل‌گیری شرکت‌های نوآور با شعاریک چالش بردار و با سرمایه گذار دست بده! برگزار خواهد شد، از برگزاری مراسم افتتاحیه این رویداد در روز شنبه 8 مرداد خبر داد.

مریم نجفی با اشاره به دلایل برگزاری رویداد فینوهک توسط فینووا گفت: «فینووا در ادامه مسیر سرمایه‌گذاری خود و حمایت از شکل ‌گیری شرکت‌های نوآور و تکمیل کننده چرخه ارزش خدمات مالی فینوهک را برگزار می‌کند.»

به گفته او این رویداد از دل همفکری با متخصصان و صاحبان کسب‌وکارهای مطرح حوزه فین‌تک درآمده و تلاشی است تا نسل جدید با چالش‌های کنونی فضای فین‌تک آشنا شوند و آنها برای حل این چالش‌ها توانمندتر باشند.»

نجفی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند به صورت فردی یا تیمی در فینوهک شرکت کنند و محدودیتی در خصوص شرکت در رویداد وجود ندارد، از اعلام جزئیات این رویداد در مراسم افتتاحیه خبر داد.

تکنوتجارت پذیرای ایده‌های کاربردی در حوزه متاورس

حمید علیمحمدی، مدیرعامل شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) نیز در مورد برگزاری فینوهک گفت: «یکی از دارایی‌های ارزشمند بانک تجارت، مشتریان شرکتی و سازمانی از صنایع مختلف و پاسخ به نیازهای فناورانه این مشتریان است.»

او با تاکید بر اینکه ارتقای خدمات بانکداری نوین از دغدغه‌های اساسی تکنوتجارت است، گفت: « تکنوتجارت به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر بانک تجارت، با برگزاری این رویداد در راستای تحقق هدف همیشگی خود یعنی پاسخ به این نیازها از طریق تعامل مثبت با اکوسیستم نوآوری و فناوری گام برداشته است.»

به گفته او تکنوتجارت در این رویداد، چالش‌های اعتبارسنجی دیجیتال مشتریان حقوقی، تحلیل رفتار مشتریان بانکی با استفاده از کلان‌داده، معاملات الگوریتمی و غیره را طرح کرده و پذیرای ایده‌های کاربردی در حوزه متاورس است.

مدیرعامل تکنوتجارت همچنین گفت: «امیدوارم با همراهی نوآوران و فناوران در اعتلای تجارت الکترونیک کشور نقش‌آفرین باشیم.»

رویدادی برای تعامل و جذب سرمایه

رویداد رقابتی فینوهک در چهار حوزه ولث‌تک (WealthTech)، اینشورتک (InsurTech)،‌ رگ‌تک (RegTech) و پرداخت (PayTech) و براساس حل چالش‌های روز فین‌تک، توسط شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) و مرکز نوآوری فینووا برگزار خواهد شد.

پیام فینوهک «یک چالش بردار و با سرمایه گذار دست بده» است. در این رویداد، شرکت‌کنندگان به طور فردی یا گروهی در کارگاه‌ها، تیم‌سازی و منتورشیپ خود را آماده رقابتی سه روزه برای ساخت یا تکمیل کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) و تلاش برای دریافت سرمایه از فینووا و تکنوتجارت برای توسعه آن می‌کنند.

این رویداد با سخنرانی مریم نجفی مدیرعامل فینووا و حمید علیمحمدی مدیرعامل تکنوتجارت و نشستی با حضور کاوه رعدی مدیرعامل همراه کارت، سعید قدوسی نژاد مدیرعامل فینوتک و فرشید اردوانی معاون بازاریابی و عملیات ارتباط فردا همراه خواهد بود. پیام اولیه فینوهک تاکید بر چالش و وجود فرصت سرمایه‌گذاری است.

مراسم افتتاحیه رویداد فینوهک در ساعت ۱۰ صبح تاریخ هشت مرداد از طریق این لینک به صورت زنده پخش خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای مراسم افتتاحیه و همچنین دریافت پیام یادآوری، از طریق این لینک اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.