اعتراف سحر قریشی پس از جدایی از تتلو: اشتباه کردم

بعد از حواشی چند ماهه سحر قریشی و امیر تتلو، این بازیگر که در حال حاضر در دبی به سر می برد جواب های جالبی را به سوالات هوادارانش داد و از رابطه با آقای خواننده اظهار پشیمانی کرد.

اولین اعترافات سحر قریشی پس از جدایی از تتلو: این سلبریتی در اینستاگرام خطاب به هوادارانش گفت که در مورد این رابطه اشتباه کرده است.

بعد از حواشی چند ماهه سحر قریشی و امیر تتلو، این بازیگر که در حال حاضر در دبی به سر می‌برد جواب‌های جالبی را به سوالات هوادارانش داد و از رابطه با آقای خواننده اظهار پشیمانی کرد.

فاواپرس / اعتراف سحر قریشی پس از جدایی از تتلو: اشتباه کردم

ممنوع الکار نیستم اما فیلم بازی کردن را کنار گذاشتم!

در حالی که سحر قریشی تاکید دارد ممنوع الکار نیست در یک استوری دو پهلو اعلام کرد دیگر قصد فیلم بازی کردن ندارد.

فاواپرس / اعتراف سحر قریشی پس از جدایی از تتلو: اشتباه کردم / ممنوع الکار نیستم اما فیلم بازی کردن را کنار گذاشتم!

گفتنی است تتلو ادعاهایی در مورد قریشی در فضای مجازی در مورد مصرف مواد بیان کرد که برای او بسیار سنگین بود.

هرچند این ادعاها اثبات نشد اما همین که حرفش زده شد موجب شد در بین کاربران این حرف ها مطرح شود و حتی در یک موزیک به طنز به این مساله اشاره شود : «کردی کچلمون‌ مثل قمیشی زدی تا‌‌ سحر مثل قریشی»

سحر قریشی ممنوع الکار نیست

تهیه‌کننده فیلم «بانک‌زده‌ها در جواب به ممنوع‌الکار بودن یا نبودن سحر قریشی اظهار کرد: فکر نمی کنم جایی اعلام شده باشد که ایشون ممنوع‌الکار شده است.

تهیه کننده فیلم «بانک‌زده‌ها» با اشاره به آماده‌سازی آن برای پایان ماه صفر، درباره بازیگرانی مثل سحر قریشی و اینکه فیلم با وجود او دچار مشکل شده یا خیر، بیان کرد که مشکلی پیش نیامده و جایی هم اعلام نشده که سحر قریشی ممنوع‌الکار است.

علی رویین‌تن – تهیه‌کننده فیلم «بانک‌زده‌ها» – در گفت‌وگو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش در پاسخ به اینکه برای اکران فیلم خود به خاطر سحر قریشی دچار مشکل ممیزی شده است یا خیر بیان کرد:

سحر قریشی در این فیلم ۲ نقش متفاوت دارد. او تلاش کرد بازی متفاوتی داشته باشد که به هر حال مشکلاتی پیش می آید و سختی هایی هم دارد.

وی در جواب به ممنوع‌الکار بودن یا نبودن قریشی اظهار کرد: فکر نمی کنم جایی اعلام شده باشد که ایشون ممنوع‌الکار شده است.

رویین‌تن درباره نام آوردن از سحر قریشی در بیلبوردهای تبلیغاتی فیلم نیز گفت: وزارت ارشاد در نهایت احترام با ما برخورد کرد و ما هیچ مشکلی نداشتیم.

او در پایان بیان کرد: هنوز بیلبوردها آماده نشده که بخواهم بگویم مشکلی داشتیم یا خیر ولی جز برخورد مهربانانه از وزارت ارشاد چیزی ندیدیم.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.